Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szégyen ha egy nö régimòdi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen ha egy nö régimòdi a pàrkapcsolatok terén? Szereti a régi csalàdmodellt, hisz abban, hogy a férfi az úr a hàznàl úgymond.

Figyelt kérdés
Mit gondoltok ezzel kapcsolatban?

#férfi #Régimòdi
2022. máj. 5. 11:20
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/111 anonim ***** válasza:
89%

Miért kéne a gyerekkel foglalkozni meg tanulni egész nap? Anyám háztartásbeli volt, folyton a sggemben volt pont így, idegbajt kaptam tőle kb 8 éves kor után hogy folyton otthon van, semmit nem csinál csak én vagyok a középpontban és sosem lehetek egyedül a lakásban mert ott bssza a rezet és engem ellenőrizget.

Ez nyilván tinédzserkori lázadás, de tényleg felesleges gyerek szempontjából is.

2022. máj. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/111 anonim ***** válasza:
86%
Pályakezdőket keresnek, persze. Akik most végeztek egyetemen. 50 évesen pályakedző munkara jelentkezni, enyhén körberöhögnek.
2022. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/111 anonim ***** válasza:
100%

"de ha a férfi emiatt kevesebbet keresne, akkor sajàt magunkkal csesznénki ki."


Na de akkor te is dolgozol, ami bevételt hoz.

2022. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/111 A kérdező kommentje:
51 Talàn ha anya leszel majd megérted màsképp làtod. Nekem több osztàlytàrsam kulcsos gyerek volt, és érdekes hozzànk jöttek mikor lehetett nem siettek haza az üres lakàsba. Amit Te írsz, az inkàbb kamaszkorban lehet mikor màr jobb egyedül nekik.
2022. máj. 5. 12:13
 55/111 A kérdező kommentje:

52 Nem kell kiforgatni. Valaki éppen lehet kezdö 35 évesen is. Nincs korhoz kötve az egyetem sem.


53 Itt nem magamròl hanem szüleim példàjàròl írtam.

2022. máj. 5. 12:15
 56/111 anonim ***** válasza:
100%

49

Tanárként ennél azért lazább munkarendje volt, de alapvetően igen.

Mindig volt főtt étel és szinte sosem kellett egyedül ennem. Legtöbbször anyám, de sokszor az apám, testvérem vagy a nagyanyám vigyázott rám, és én mindegyiket imádtam.

Tanulni nem nagyon kellett velem. Néha segített, de annyira sem hülye sem lusta nem voltam, hogy folyton mellettem kelljen állni.

És igen, rajzoltunk együtt, filmet néztünk, komplett gyerekregényeket olvasott fel nekem, miközben én rajzoltam, társasoztunk, sétáltunk, biciklizni vitt stb. És emellett dolgozott, igen.

Mondhatjuk persze, hogy a tanároknak könnyű, de az orvos, mérnök és könyvelő ismerőseim gyerekei sem tűnnek depressziósnak...


Az amúgy is egy mítosz, hogy a gyerek FOLYAMATOSAN az anyjával akar lenni. A tesómmal örültünk, hogy néha miénk a ház, és lehet randalírozni. :D


És persze, más az, amikor elhanyagolják a gyereket, nem törődnek vele, nem töltenek időt vele... De ezt nem azzal kell kiküszöbölni, hogy akkor nem dolgozom.

2022. máj. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/111 anonim ***** válasza:
100%

"Talàn ha anya leszel majd megérted màsképp làtod."


Mi van? :D Most akkor mégsem a gyermek érdekei az elsődlegesek?

2022. máj. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/111 A kérdező kommentje:
56 Nos igen tanàrként azért elég laza a munkaidö, plusz ott az egész nyàri szünet ez azért még elönyös. De beletrafàltàl az egyik kulcsos gyerek baràtom anyukàja éppen könyvelö volt, nos, nem sokat làtta a gyerekeit.
2022. máj. 5. 12:23
 59/111 A kérdező kommentje:
57 De a gyerek érdeke az elsödleges és sokmindent màsképp làt,àtértékel az ember szülöként.
2022. máj. 5. 12:23
 60/111 anonim ***** válasza:
100%

59

Megkérdezhetem, hogy te szülő vagy-e? Mert ha nem, akkor kb pont annyira releváns a véleményed, mint az enyém vagy mint az 51-es válaszolóé. Sőt kicsit kevésbé, hiszen az 51-es a saját tapasztalatairól beszélt.

2022. máj. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!