Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szégyen ha egy nö régimòdi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen ha egy nö régimòdi a pàrkapcsolatok terén? Szereti a régi csalàdmodellt, hisz abban, hogy a férfi az úr a hàznàl úgymond.

Figyelt kérdés
Mit gondoltok ezzel kapcsolatban?

#férfi #Régimòdi
2022. máj. 5. 11:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/111 A kérdező kommentje:
37 Ez nem feltétlenül van így, függ attòl hol élnek, milyen és mekkora hàzban, hàny gyerek van, van e segítség. Sajàt csalàdom példàjàt tudom felhozni, lehet felezni a hàzimunkàt de ha a férfi emiatt kevesebbet keresne, akkor sajàt magunkkal csesznénki ki. Apukàm esetén így volt.
2022. máj. 5. 12:04
 42/111 anonim ***** válasza:
85%

És ha Rácz Jenő kibssza őt, akkor mi lesz 3 gyerekkel?


Nem az a kérdés, hogy meg lehet-e így élni, kert van olyan pasi aki el tud tartani, miért ne lenne?


A rizikó ebben az, hogy a pasira teszed fel az egész egzisztenciád és jövőd.

2022. máj. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/111 A kérdező kommentje:
39 Nem vitatkozom, bàr tudnék konkrétumokat írni. Van ahol elöny , De nem minden esetben.
2022. máj. 5. 12:06
 44/111 anonim ***** válasza:
74%

Hol elöny az, hogy nulla tapasztalatod van a munkában?

HOL?

2022. máj. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/111 anonim ***** válasza:
82%

Én értem, hogy 100 éve miért nem dolgoztak a nők: volt 7 gyerekük, rendezték a kertet, foglalkoztak az állatokkal, kézzel mostak, kenyeret sütöttek, föztek, takarítottak az egész családra stb. Ez tényleg egy teljes embert igénylő munka volt.

Manapság viszont a háztartási gépek korában nem értem, hogy mi az istent lehet csinálni egész nap. Mármint nyilván eltelik valahogy az idő, de szerintem baromi frusztráló lehet, hogy évtizedeken át semmi értelmeset nem csinálsz. Mondom ezt egy dolgozó anya lányaként, aki nem, nem volt elhanyagolva.

2022. máj. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/111 A kérdező kommentje:
42 Mi lenne , utàna talàlhat ö is màsik munkàt, új kapcsolatot az élet megy tovàbb.
2022. máj. 5. 12:06
 47/111 anonim ***** válasza:
76%
Magyarul nem akarsz melozni.
2022. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/111 anonim ***** válasza:
82%
Ha az új kapcsolat is eltartja, persze, az élet megy tovább.
2022. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/111 A kérdező kommentje:

45 Személyeskedés nélkül inkabb egy példa: hazaért mondjuk fél 6ra /8-fél5 ig munka/ és ugyanannyit törödött a gyerekeivel mint aki vàrta haza a sulibòl ebéddel tanult vele stb?

Szeretném elhinni de sokszor magamròl is tudom kettészakadni nem lehet....

2022. máj. 5. 12:09
 50/111 A kérdező kommentje:
44 Sok helyen keresnek kimondottan kezdöket is. Hirdetéseket nem linkelek be nemtudom lehet e.
2022. máj. 5. 12:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!