Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők és férfiak? Ti együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak? Ti együtt maradnátok a párotokkal, hogyha összeégne?

Figyelt kérdés

Van például ez a vulkán kitörést túlélő, TikTok-os, fiatal nő…


A tartalmaiban az arcát nem mutatja meg, ezért én sem fogok olyan képet belinkelni…


Itt az látszik, hogy a baleset előtt hogy nézett ki:

[link]


Szegénynek pl. ujjai sem nagyon maradtak, azt hiszem csak 1-1 mind a két kezén…


Nagyon szomorú sztori, de legalábbis a közösségi médiában pozitívan áll a történtekhez és annak örül, hogy él. Meg hogy nem járt még rosszabbul…


Lehet nem ezen kéne gondolkodnom, de felvetődött bennem, hogyha valakivel ilyen történik, akinek van párja, akkor ilyenkor a párja az vele marad e, illetve ha nem, akkor Ő ezért “gonosz” e, egyáltalán a sérülést elszenvedő fél elvárhatja e hogy vele maradjanak, stb.


Így hát feltettem ezt a kérdést, kiváncsi vagyok, hogy Ti mit gondoltok, a párotokkal maradnátok e egy ilyen eset után?

Csak őszintén!



2022. máj. 5. 13:54
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
68%
30# rossz kérdéshez írtad.
2022. máj. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Nem, az előttem szólókra reagáltam. Sejtem, hogy melyik kérdésre céloztak.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2022. máj. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Magamat ismerve komoly és jó kapcsolatban én vele maradnék, még ha nem is vonzódnék is iránta, sajnálatból és a lelki kötelék miatt.
2022. máj. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Mert nem csak annyiról szól,hogy: többé nem sexy.

De egy kapcsolat a testiségről is szól...

Itt benne van a pakliban,hogy a lelke is sérül,amit nem biztos,hogy tud tolerálnina másik.


Elkell gondolkodni azon,hogy mit tud adni ezután ès az elég e nekem.

Illetve hogy én mit tudok tenni,hogy neki jobb legyen úgy hogy ne érezze magát kiszolgáltatva,és én se magamat kihasználva.


Nagyon bonyolult helyzet. Nem hiszem hogy kìvűlálloként hasznos választ lehet adni. Max:vallás erkölcsi szinten:egészségben,betegségben.

2023. ápr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!