Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Èreztèl már úgy egy ember nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Èreztèl már úgy egy ember nem kifejezetten az eseted, de azt vetted èszre, hogy folyton csak rá gondolsz, ès ez összezavart?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 18:15
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*Èreztèl már úgy, hogy
2022. máj. 6. 18:15
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jön folyton képbe akkor en nem gondolok folyton senkire.

Ha viszont valamiért állandoan keobe kerul mimt lassu viz partot mos alapon, egyre jobban nyit

2022. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

*megnyit engem

Felkelti az érdeklodésem kivancsi leszek eszembe jut random is es igy tovább

2022. máj. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor.
2022. máj. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
ja
2022. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%
Soha. Vagy tetszik vagy nem. Ha nem tetszik tőlem csinálhat akármit nem fogom az időmet vesztegetni rá. Nyilván fordítva is így van.
2022. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Amikor nagyon naiv és fiatal voltam, akkor. De ennek az volt a magyarázata, hogy az ember- és az önismeretem szintje akkor még egyaránt mélyen a bányászbéka alatt volt, sajnos. Ha lenne rá lehetőségem, hogy a mostani énem kapcsolatba kerülhessen az akkori önmagammal, viszonylag röviden el tudnám neki magyarázni, hogy mire kell koncentrálni az efféle helyzetek elkerülése érdekében.
2022. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen, sokszor volt ilyen.
2022. máj. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Ha lenne rá lehetőségem, hogy a mostani énem kapcsolatba kerülhessen az akkori önmagammal, viszonylag röviden el tudnám neki magyarázni, hogy mire kell koncentrálni az efféle helyzetek elkerülése érdekében."


Leírhatnád azt a rövid magyarázatot. Állandóan ilyen szitukba keveredek, pedig ez már nem a fiatal énem. :)

2022. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Egyszer volt ilyen.

Külsőleg-belsőleg taszított egy srác, mégis folyton azon kaptam magam, hogy róla filózgatok. DE FOLYTON. Aztán az ellenszenv egy idő után vonzalomba csapott át, de végül nem lett belőle semmi.

2022. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!