Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Èreztèl már úgy egy ember nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Èreztèl már úgy egy ember nem kifejezetten az eseted, de azt vetted èszre, hogy folyton csak rá gondolsz, ès ez összezavart?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 18:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan fordult elő, hogy külsőre sem volt az esetem, de személyiségre sem tetszett egyáltalán egy férfi, mégis beleszerettem a sok baráti társaságos program miatt. Ezt el is mondtam neki, de visszautasított. Úgy vettem észre, hogy beleszerettem, hogy folyton csak rá gondoltam.
2022. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon erős szexuális vonzalom lett a részemről aminek sosem engedhetek.
2022. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#9:


"Leírhatnád azt a rövid magyarázatot. Állandóan ilyen szitukba keveredek, pedig ez már nem a fiatal énem. :)"


Ugyanaz, amit a #12-es megfogalmazott: ez mindig csak erős szexuális vonzalom, nem más. Valamiért piszkálja ez a bizonyos illető a fantáziát, és a tapasztalatlanabb emberlánya kíváncsi arra, hogy intim közelségben mennyire változna meg az arckifejezése, meg úgy az egész lénye. Viszont sajnos a valóság sokkal profánabb, kiábrándítóbb és lehangolóbb, mint ahogy azt egy fiatal nő képzelete azt elképzeli. Pláne egy olyan országban, ahol az érzelmileg kifinomult férfiak automatikusan le vannak b*zizva a kortárs férfifalkák által.

2022. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#13 voltam, korrigálás:


mint ahogy azt egy fiatal nő képzelete azt KISZÍNEZI.

2022. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Jelenlegi párom nem igazán volt az esetem, amikor még nem nagyon ismertem nem is kedveltem.

Most senki miatt nem hagynám el.

N30

2022. máj. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hogy lehet puszta szexuális vonzalom, ha pont a külseje nem tetszik valakinek? Vagy félreértettem az egész kérdést?
2022. máj. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Így szoktak szerelembe esni az emberek. Az igazi vonzalom nem az mikor a fejedben lévő ideálok vagy a közösségi média álltal reklámozott ember típusok jönnek be, ha nem amikor elkap egy furcsa kellemes érzés vágyódás, amit nem tudsz hova tenni.
2022. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Persze. Ez a szerelem. :)
2022. máj. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!