Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elgondolkodtatok már azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elgondolkodtatok már azon, hogy esetleg lealacsonyító lehet az, amikor úgy viszonyul az ember a választottjához, hogy ő adna-e egy esélyt?

Figyelt kérdés
Mintha ott ülne a trónon a király/királynő, és a szolga kérleli, hogy "légyszíves, adj egy esélyt, hogy bizonyítsak"
2022. máj. 6. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ott már vége a dalnak...
2022. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Az "adna egy esélyt" kifejezés szerintem csak annyit jelent, hogy valaki igent mond randira egy olyan személynek, aki elsőre annyira nem jön be neki, de szívesen megismerné jobban, hogy ez alapján eldönthesse, hogy el tud-e vele képzelni egy párkapcsolatot, és egyáltalán ki tudnának-e alakulni benne romantikus érzelmek és vonzalom a másik fél iránt.

Nem kell ebbe túl sokat belelátni, szerintem ez egy valid kifejezés, és nem feltétlenül lealacsonyító, pláne ha valóban nagy különbség van a két fél vonzereje között. De szerintem ebben az esetben is inkább jófejség a vonzóbb fél részéről, ha "esélyt ad".

Szóval szerintem legfeljebb csak akkor lealacsonyító, ha valaki direkt úgy használja.

2022. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%

Kisebbségi komplexusosaknak az


En speciel egy alfát utasitottam el folyton.de neki állt bizonygatni es bizalmat ébreszteni bennem. Nekiment a lehetetlennek is mert az ugye nem volt bennem abszolut.

Egy alfa amikor vert izzad Valakiért és kéri hogybhagy bizonyitson, hogy higyj neki, hogy ő nem olyan, és a nő esélyt ad mindazok után amiket tett érte a masik, ez csak gyenge csicskáknak lekezelő érzés. Más férfinek pedig győzelem ha megvan az akit akar.

2022. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves #3-as


A véleményedet nem osztom, de tiszteletben tartom.


Annyit viszont megjegyeznék, hogy az illető nem volt alfa. Egy alfahím - vezető típusú pasi - sosem kérlelne egy nőt arra, hogy ő bizonyítson, mert az identitását adná fel. Aki ezt teszi, nem alfahím.

2022. máj. 6. 19:34
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Egy alfának igazán aza nő kell akit nem kaphat meg, a többivel meg csak szórakoznak.
2022. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet, de az alfa akkor sem fog könyörgni egy nőnek.
2022. máj. 6. 19:46
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Es ha van olyan nő akit nem kaphatna meg azzal adná fel az identitását..
2022. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6# az alfák is tudnak szerelmesek lenni.

Azert alfák mert bòven többminden van bennük mint az átlagban.

2022. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Nekem még senki nem adott esélyt. Ilyen hozzáállás nagyon alpári.

Meg akarjuk imserni egymást, vagy sem. Ez a kérdés.

2022. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
Büszkeségből esetleg nem fog könyörögni. De Casanovát is megborította egy nő. Az érzelmeknek nem lehet parancsolni. A Büszkeség és balítéletet is olvassátok el! Lehet játszmázni, csak nem érdemes.
2022. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!