Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jobb fiatalként szinglinek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb fiatalként szinglinek lenni?

Figyelt kérdés

21 vagyok, 20 évesen lett az első barátom/szex is egyben (1 évet voltunk együtt) Természetesen másokkal is volt pár kavarásom, de mégis hiányzik a nagybetűs szerelem (a barátomba így utólag nem igazán voltam), a kalandok vagy ilyesmi, és úgy érzem kezdek lemaradni. Tudom, sokan mondják h van még időm, de félek nem fogom megtalálni az igazit...vagy inkább éljek, tapasztaljak és majd hozza az élet?

Az exem megviselt, de jó döntést hoztam, amikor szakítottam vele

Viszont nagyon ambivalens amit érzek. Félek h egyedül leszek, de attól is hogy nem tapasztalok eleget mire megállapodok végleg valaki mellett



2022. máj. 12. 23:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

26 éves nő vagyok és sosem volt senkim. Szexre kellettem volna, de én ennél többre tartottam magam. És volt aki az utcán úgy jött oda hozzám, hogy csinos vagy, kérdezett párat majd "a barátod szerencsés pasas lehet", nem tudtam azt mondani, hogy nincsen, annyira kínos lett volna. :(


Én elég ambíciózusnak tartom magam, van egy kiállásom és mindig csinos és igényes vagyok. Szerintem ez taszító lehet azoknak a férfiaknak akik azt érzik elérhetetlen vagyok. Pedig én nem szeretnèm ezt sugározni magamból. Élőben ha próbálkoztam mindig kioffoltak, ha lehet így fogalmazni, neten pedig komoly kapcsolatra vágyó férfivel semmilyen fórumon sem sikerült beszélgetnem. Így már 3(!) Éve nem próbálkozom aktívan. Voltak nagyon sírós időszakaim, amikor nagyon magányos voltam, de most végre jól vagyok, szabad vagyok, élem az életem. Remélem idővel találkozom valakivel, aki hasonló értékeket vall, mint én, de addig fejlődhetek nagyon sok téren, nincs értelme szomorkodni azon, ami még nincs meg, mert ez nem jelenti azt, hogy soha nem is lesz másképp. Attól még hogy szingli valaki, ugyanúgy lehet értékes! És jobb egyedül mint muszájból, vagy elvárásból, bármilyen más indokból egy rossz kapcsolatban!

2022. jún. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az #1 válaszolóval értek egyet. Ez a lehetőségektől is függ, például ha nagyon jó partnerjelölt akad az utadba, ne dobd el csak azért, mert "te még élni akarsz". Ugyanakkor ne hagyd, hogy a kapcsolatok hátráltassanak a céljaidban vagy az életedben, mert amit egy nő megtehet huszonévesen, az harmincason már cinkes lesz, negyvenesen meg szánalmas.
2022. jún. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Inkább kalandozd ki magad most, ne a következő komoly szándékú srácot hagyd majd ott a pébe azzal, hogy "te még élni akarsz", jobb esetben még összeköltözés és családosdi előtt.....
2022. jún. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem fiatalon volt kellemetlen, főleg azért, mert folyton kérdezgettek, hogy mikor megyek már férjhez. Most meg egy újabb együttélésnek a gondolatától is lever a víz.
2022. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!