Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok. Nagyon erősek az érzelmeim.A mi szerelmünk, mint a derült égből a villámcsapás érkezett. Nehéz megállni, hogy ne kapcsolódjak hozzá, de muszáj elfelejtenem mert csaladom van. Hogyan tudnék uralkodni az érzelmeimen?

Figyelt kérdés
2022. máj. 16. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
3%
Nyugi Gabika, ami gyorsan jon, gyorsan megy.
2022. máj. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Ennyire hulye hogy lehet valaki felnotten családosan🤦‍♀️

Szegény gyerekek

2022. máj. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Nem uralkodni kell az érzelmeken hanem megélni azokat. Ilyen hatalmas szerelem csak egy lehet az életben, biztos a sors rendezte így hogy találkozzatok, nincs mese, dobni kell mindent, párodat, gyerekeket, kukázz mindent csak a szerelem számít. Küzdhetsz ellene de az érzelmek végül el fognak söpörni mindent amit most biztosnak hiszel és minden úgy lesz ahogy az meg lett írva a csillagokban.

Igazából egy ilyen megerősítésre vártál igaz? Na krva gyorsan felejtsd el a pasit és takarodj vissza a konyhába főzni buta liba!

2022. máj. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Minek uralkodni az érzelmeken? Legyél csak szerelmes, a legszebb legjobb érzés a világon! De hogy mit tegyél, azt én nem mondhatom meg, nem az én életem. Egyet tudok csak így öregen...minden nap eszembe jut olyan amit bánok, hogy megtettem, és minden nap van olyan amit bánok, hogy nem tettem meg. Kívánom, neked kevesebb legyen amit megbánsz.
2022. máj. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia,


A mostani kapcsolatod nem jól választottad meg, az már tuti.


Sajnálom, hogy így szenvedsz, nagyon rossz érzés, ismerős.


Nem mondom, hogy esztelen dobd a családod, de fontold meg kiért és milyen érzelemért. Ha szereted és ő is szeret, és jobb vele mint most, nem kérdés . Attól még lehetsz jó apa későbbiekben is.

2023. jan. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!