Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem tudok tovább lépni?

Figyelt kérdés

3 hónapot randiztam egy sráccal, de mentálisan nem volt jól (később megtudtam, hogy depressziót diagnosztizáltak nála) és mivel nem akart akkor összejönni velem csak randizni mondtam, hogy adok neki időt, ha jobban van és készen áll keressen fel. Én már szerelmes voltam belé és talán ő is.

Azóta eltelt 8 hónap, minden nap gondolok rá, nem vagyok nyitott senkire pedig voltam párszor randizni de másodikra sose mentem el.


Nem beszéltünk azóta, most mondták ismerősök, hogy jobban van. Elfogadom, hogy neki nem jelentett ez ennyit de nem tudok tovább lépni, lassan elvett egy évet az életemből és félek, hogy még többet el fog, pedig szeretnék majd kapcsolatot, családot, de ha ő van a fejemben más nem fér bele.


Keressek fel pszichológust? Normális ez ilyen kevés randizás után, ennyi idővel később? 28/L


2022. máj. 19. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress masik pasit
2022. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
El fog múlni. 3 hónap nem a világ, jönni fog más. Persze, ez most lehetetlennek hangzik, de idő kérdése.
2022. máj. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ha TUDATOSAN nem azon ügyködsz, hogy továbblépj hanem csak nosztalgiázol akkor úgy jársz mint én és évekkel később fogod a falba verni a fejed, hogy mekkora barom voltál. Mennyi évet elcsesztél a fiatalságodból amit nem lehet lepótolni.
2022. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jottek masok, de nem vonzodom hozzajuk, vele meg ez is megvolt es a szemelyisege is nagyon tetszett… nem 3 honapja nem leptem tovabb, hanem 8, es igen remelem el fog mulni de most mar tul regota nem..
2022. máj. 19. 17:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok sok évem ment rá mert csak elnyomtam magamba. Fel kell dolgozni és menni tovább. Nem a semmiből beszélek de ugye okos a más kárán
2022. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Milyen konkret lépéseket tudok tenni?

Jarok társaságba, lefoglalom magam ..

2022. máj. 19. 17:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég sok előadáson részt vettem, könyvek is jók.
2022. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak hat semmi nem olyan jo mint vele lenni
2022. máj. 19. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!