Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitcsonáljak? Hogyan tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsonáljak? Hogyan tovább? (Csak normális válaszokat kérnék! )

Figyelt kérdés

Van egy lány aki 18 éves én 26.

Jártunk nem olyan régen.

Amolyan se veled se nélküled volt a kapcsolatunk.Sokat vitáztunk és bántott engem.Én annyire a padlon voltam lelkileg ezek miatt hogy fel szívodtam nem kerestett őt.Egyszer csak ő elkezdett keresni engem.Majd szóba elegyedtünk.

Meg kérdezte van e valakim.

Megakart győzni minden árron arrol h legyünk barátok.Itt furcsák voltak ezek a dolgok.Ott voltam szart rám alig akart talizni.Most meg elkezd érdeklődni.Bevallottam neki h még mindig szeretem őt.Mondtam h gondolja át az újra kezdést ez volt az ünnepek elött.Most h ünnep van nem sokat beszélünk ő nem keres én meg nem akarom őt zargatni.De legbelűl mindig vágyom arra h írjon.Egy folytában rá gondolok.A minap vele is álmodtam.Olyan érzésem van belül mint ha szét akarnék szakadni egyszerűen ezt az egészet nem birom.Nem tudom azt sem hogy szeret e vagy sem.Kétejek vannak bennem.

Ha nem szeretne nem keresett volna fel.

Ha pedig szeret akkor írna és talizna.

Szoval nem tudom.Úgy érzem beleőrülők ebbe az egészbe.


2015. dec. 27. 22:27
 1/1 Andi80018 ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy egy 18 éves lány nem alkalmas komoly kapcsolatra, legalábbis nem hosszútávon, mint ahogyan egy ugyanennyi idős srác sem. Én a helyedben hagynám, ő nem akar tőled semmit, ami szerintem jobb is, még ha te nem is ezt gondolod most. Egy 18 éves még gyerek, nem komoly gondolkodású, nem is tud éretten gondolkozni még, tapasztalatlan.
2015. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!