Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Alig látom, normális, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig látom, normális, ha nem bírom tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátommal több mint egy éve vagyunk együtt, de alig voltunk egymás mellett. Fél évig tudtunk találkozni rendesen (a nyarat leszámítva) bár nem volt sok időnk egymásra a suli miatt, de az utóbbi 4 hónapban hetente csak egyszer tudunk találkozni, 200 km-re vagyunk egymástól. Úgy érzem, hogy nincs mellettem, mikor jól esne mellette lenni, amikor együtt vagyunk, akkor meg sok dolgom lenne mellette, és nem tudo kiélvezni az együtt eltöltött időt. Hiába beszélünk telefonon, egyedül érzem magam. Ha együtt vagyunk, jól elvagyunk, de úgy érzem, nagyon eltávolodtam tőle. Talán az is a baj, hogy nemigen volt olyan időszak, amikor gondtalanul egymásnak tudtunk volna élni.

Most csinálom a dolgaimt, elvagyok, de nem tudom, meddig bírom még ezt. Párkapcsolattól azt vártam volna, hogy jól érezzük magunkat együtt, de nem látom már jó ideje, ha arra van szükségem, és nem tudom leírni ezt az érzést, de valami olyasmi, mintha tök egyedül lennék-néha van barátom, néha nincs. Nem kacsintgatok semerre, megvan a magam dolga, nem is érzek rá igényt. Mit tehetnék ezzel az egésszel? Mikor együtt vagyunk, jól elvagyunk, de a telefonbeszélgetések nem tudják a "hovatartozás" érzését megadni. 26/N



2018. ápr. 23. 02:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Bűntudatom van, mert a másik ragaszkodó, és úgy érzem, kitolok vele, mert én nem érzem azt amit kellene.
2018. ápr. 23. 02:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor te azok közé tartozol, akiknek nem megfelelő a távkapcsolat. Vagy költözzetek össze, vagy keress valakit, akivel többet lehetsz együtt!
2018. ápr. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van akinel ez mukodik, ismerosomek tobb mint 10 eve csak hetvegente latjak egymast, mert a ferfi kulfoldon dolgozik hetente jon-megy, megis mukodik, mar osszehazasodtak, gyerekuk van, hazat epitenek.


Ugyanakkor nem mindenkinek felel ez meg. Megertem, hogy hianyzik, es egyedul erzed magad. Nincs lehetoseg az osszekoltozesre? mi is atlagban heti egyszer talalkozunk a baratommal,estenkent telefonalunk. En azt vettem eszre, hogy mikor egesz heten egyutt tudunk lenni /volt mar ra lehetoseg/ akkor sem toltottunk tobb minosegi idot egymassal, mint mikor telefonalunk, a hetkoznapok mozgalmasak, dolgozunk, hazimunka...az egesz abban kulonbozik, hogy nem telefonon beszelunk, hanem vacsi kozben, meg este egymas mellett alszunk el.

2018. ápr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
szájbersexet nyomatjátok azért ezerrel?
2018. ápr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!