Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 20 éve hiányzik első nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 20 éve hiányzik első nagy szerelmed, mit tennél ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 20. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Keresnék egy pszichológust.
2022. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Kemény drogokhoz nyúlnék.
2022. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarnék a családi idilljéről tudni es arrol sem, hogy milyen cuki gyerekei vannak mástól.

Meg arrol sem ha mástol elvált vagy kudarcai vannak MÁSOKKAL, amiben en nem szerepeltem nem szerepelek es kb semmi közöm sincs hozzá.

A gyerekei kapcsán meg hogy en azt dicsergessem milyen cuki milyen szép, az se menne.

Ha meghalt volna, akkor meg az szomoritana el.


Nem talalok olyan indokot amiert nekem hiányozna az eletembe ma egy 10-20 évvel ezelotti szerelmem kb gyerekkorbol vagy az első

2022. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szakembert keresnék.
2022. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Mit adott neked az első szerelem, hogy húsz év után is hiányzik neked? Nem kötekedésből, kíváncsiságból kérdem.
2022. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Húsz év az qrvasok.
2022. máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

14 év múlva megmondom, mit fogok tenni.


De előre láthatóan... tovább meditálok, tovább küldöm neki a szeretetem és növesztő energiáim.


De meglátjuk akkor mi lesz a helyzet. Eléggé optimista vagyok.

2022. máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hogyan lett vége? Történt azóta kapcsolatfelvétel, vagy legalább erre irányuló kísérlet?
2022. máj. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8 : nem. De a pszichológusra reagálva, sokszor nem értem, miért tanácsolják mindenhol az embereknek a pszichológust, én régebben jártan rövid ideig és kb. semmi értelme nem volt. Mivel az internet korában élünk, számtalan videó, cikk elérhető a neten is, ami ugyanannyit tud segiteni, mint egy pszichológus. Nem fogja megoldani a komolyabb problémákat.
2022. máj. 21. 11:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert a pszichológus személyre szabott, nem általánosságokban ad tanácsot. Az is igaz, hogy nem, ő nem fogja megoldani a problémádat, viszont egy jó szakember rávezet, hogy te hogyan találj ki a zűrzavarból. Nem mindenki kap otthon rendes felkészítést az életre, maguk a szülők sem rendelkeznek helyes önismerettel, a gyereknevelés is adhock történik, hogyan is lennének sikeresek a gyerekek, amikor nem láttak rendesen működő párkapcsolatot, megfelelő apa mintát, sokuk nem tud mit kezdeni az intimitással, mert sosem tapasztalta, érzelemszegény légkörben nőtt fel és sorolhatnám. Miért ragaszkodik valaki egy elérhetetlen személy után foggal körömmel? Miért nem tudja valaki lezárni a kapcsolatait, paralell tart fenn emberekkel folyton viszonyt? Pl. ezekre a kérdésekre is ők tudják a választ, mert mindennek van oka, miértje amit mi nem tudunk.
2022. máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!