Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az első nagy szerelmet elfelejteni? Már nagyon hiányzik.

Figyelt kérdés
Egy hónapja szakítottunk,ki akart békülni azzal a feltétellel,hogy laza kapcsolat lesz,nem veszünk komolyan mindent,mivel fiatalok vagyunk,szeret én is szeretem,de így nem akarok kibékülni.Hogyan tudnám elfelejteni?
2013. jún. 7. 11:22
1 2
 1/12 ivilicious ***** válasza:
nekem 5 évig volt egy barátom, fú szakítás után 1 évig is lefeküdtünk, és nagyon szerettem,aztán volt egy húzása + találkoztam a mostani barátommal,aki első látásra magába bolondított..és az ex már eszembe sem jutott...szóval,csak meg kell találnod az igazit :)
2013. jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Jéééé 4 éve szakítottunk és még mindig eszembe jut, és kíváncsi lennék mi van vele.
2013. jún. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 ivilicious ***** válasza:
53%
én is beszégletek exxel néhanéha,de egyáltalán nem érdekel érzelmileg,nem kavar fel bennem semmit,mintha soha nem lett volna semmi..annyira szerete a mostanit.
2013. jún. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 ivilicious ***** válasza:
de! semmiféleképpen ne akard ezt a laza kapcsolatot!...ne legyél rongy. csak rossz lesz neked,h szereted...és közben mással is akar..
2013. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt a laza kapcsolatot nem úgy értette,hogy velem is és mással is,hanem szüksége van szabadságra,hogy a barátaival legyen,mert amig mi együtt voltunk eléggé elhanyagolta őket s ezt bánja.Én olyan személy vagyok,akinek egy kapcsolatban sok sok szeretetre és törödésre van szükségem,és ő ezt veszi túl komolynak,szerinte a házasok viselkednek így és mi túl fiatalok vagyunk az ilyenhez.....
2013. jún. 7. 11:33
 6/12 anonim válasza:
szerintem senkitol nem lehet elvárni, hogy eldobja a barátait érted,ja és a pasimmal 2 éve szakítottunk de néha még most is hiányzik...
2013. jún. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Soha nem kértem,hogy eldobja a barátai értem ! Az ő választása volt,akkor olyan szerelmes volt belem,hogy csak velem akart lenni és ezért hanyagolta a barátait,amit mostmár bán.....
2013. jún. 7. 11:56
 8/12 anonim ***** válasza:

Én ugyan ugy vagyok mint a 3-as.

4 év után smsben (!) karácsony előtt (!) kidobott egy másik lány miatt. Tegnap meg rámirt, hogy jó volt velem a szex, nincs-e kedvem újrakezdeni?? Jó, hogy nem személyesen jelent meg mert agyonvertem volna!!

2013. jún. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen húzásainak hála sikerült kiábránditania és megutáltatnia magát. Első szerelem ide vagy oda bennem bizony nem hagyott komoly nyomot. Az utána következőt sokkal jobban szerettem. Őt próbálom éppen elfelejteni :(
2013. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%-os, írj rám, mert szívesen segítek a felejtésben. Nem szex a célom. Még nem.
2013. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!