Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta irkálok a volt munkatársammal és már az első perctől fogva odáig vagyunk egymásért. Én fel mondtam hogy nem találkozunk de később írt és azóta irkálunk. Szokszor kértem ne írjon mivel én együtt élek a barátommal. De azt mondja nem bírja ki nélkülem.. Így valamelyik nap is rám írt hogy sajnálja de hiányzom és nem bírja nélkülem. Így 4 órán át beszélgettünk! De már napok óta nem ír.. Akkor most mégis mivan. Mégis ki bírja. Vagy csak szédíteni akar de nem gondolja komolyan.

2022. jún. 13. 19:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

#9 És hogy képzeled akkor az életed? Marad a pasid és mellette majd mindig lesz szeretőd? Ez a cél? Vagy komoly kapcsolatot alakítasz ki és hármasban éltek majd? Sőt, az új pasi majd csinál neked gyereket és akkor négyen fogtok élni?


Ugye te sem gondolod komolyan ezt az egészet? Gyártod a kifogásokat, hogy mentséget találj arra, miért csalod meg a párod.

2022. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%

Konkrétan minden mondatodba beletudok kötni.


"Hiszen percek alatt találnák egy csomó másikat!"

Persze, azok, akik nem gondolják komolyan, azok találnak percek alatt másikat. Nem kell általánosítani.


"e mivel 8.éve és 6. Hónapja vagyunk együtt így nem könnyű csak úgy itt hagyni mindent."

8 év, 6 hónap, te pedig mégis a barátod háta mögött irkálsz más fiúkkal. Van még kérdés?


"És egy csomó szor fel hoztam a válást de hallani se akar róla.. Azt mondja ő imád és nem akar nélkülem élni..."

Ha annyira válni akarsz, akkor elválsz és kész. E helyett a háta mögött beszélgetsz fiúkkal. Ismétlem magam megint: Van még kérdés?

2022. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
86%

Hú, veled aztán van baj. Az egy dolog, hogy a háta mögött írkálsz, nekem nem is az szúrja leginkább a szemem. 8 és fél éve vagy egy kapcsolatban, úgy, hogy te akarsz gyereket, a másik fél viszont egyértelműen nem. Tök mindegy, milyen kifogásokkal jön, abban biztos lehetsz, hogy ez a pasi nem fog veled lombikozni. De nem hagyod el, mert megszoktad, mint egy régi karosszéket.

Közben odavagy egy másik pasiért, akit "sokszor kérsz", hogy NE írjon, majd amikor végre betartja, idejössz nyígni, hogy nem ír!🤦🏽‍♀️ Csak szólok, te kérted. Mielőtt nagyon beleélned magad az új pasi elemezgetésébe, előbb a saját fejedben kéne rendet rakni. Azon drámázol, hogy nem tudod, ő mit akar, de az nem zavar, hogy azt se tudod, TE mit akarsz?

2022. jún. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
62%

Fő hogy mindenki megértő.

🤣🤣🤣


De abban igazuk van hogy ez így nem mehet tovább dönteni kell... Neked...

2022. jún. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
82%
Hogy te percek alatt találnál egy csomó pasit :D? Na ez az amit nem hiszek :D. Meg pár más dolgot sem a sztoriddal kapcsolatban. 8 és fél éve vagytok együtt, már néhanyszor felhoztad neki a válást, de mivel ő nem akarja és neked nehéz lenne otthagyni ennyi év után ezért nem váltok el. Mellette persze erősen rágod magad a szerető opción. Ezeket így leírva és áttanulmányozva tudod mit gondolok :D? Azt, hogy majd szépen találsz egy csávót akinek van saját háza/lakása, kocsija stb. Odacuccolsz és közben elválsz a férjedtől. Most csak azért nem hagyod ott mert nincs hová menned és ezeket te is tudod. Persze lehet itt jönni a kamu dumákkal, hogy te kötődsz hozzá meg nehéz otthagyni, de tudjuk, hogy ez hazugság. Nem csak gerinctelen vagy, de önző is. Ha egy kicsit is tisztelnéd a párodat akkor már most összepakolnád a cuccodat és lelépnél. Ha tudod, hogy vége van akkor minek húzod tovább? Miért nem adsz neki esélyt a továbblépesre? Remélem az ilyen férgektől megkímél majd a sors.
2022. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!