Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lehet belèm mèg mindig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lehet belèm mèg mindig?

Figyelt kérdés
14 -15 èves lehettem mikor volt kb egy egyhetes kapcsolatom a pasas fülig oda volt èrtem a szomszèd települèsen lakott ès minden egyes nap jött hozzám . Sajnálatos de nekem nem volt ugyan az a nagy szerelem mint neki ezèrt is lett vège 1 hèt után. Nem is beszèlgetünk utána.Öszebarátkozott a jelenlegi fèrjemmel munka rèvèn. 3 hete volt a lakadalmunk ,nem hívtuk meg, felbukkant ott, ittas volt szemrehányást tett a fèrjemnek is hogy nem hívta meg majd odajött hozzám ès ajándèk pènzt akart adni hogy ő majd mikor megnősül tudjon elhivni a lakadalmába . Oda jött hozzám ès azt mondta hogy ő mèg mindig úgy szeret mint règen ,gyönyörü vagyok így terhesen is ès ha valami "idegenre" van szüksègem szóljak neki. Elèg fura èrzès volt mikor ezt elmondta 8 hónapos terhesen ,a bulizó fèrjemre nézve áltam a főasztalnál földbe gyökerezett lábbal. Majd elszólítottak ès el kellett mennem. A fèrjem nem tud erröl sem ,sem arról hogy valaha jártam az ő "baràtjával". Lehet mèg szerelmes belèm ? Vajon a fèrjemmel is miattam barátkozott össze? 27L

2022. jún. 23. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Miért foglalkozol ezzel ha számodra fontos elvileg a férjed?
2022. jún. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Te ennyire unatkozol, mindjárt anyuci vagy, foglalkozz azzal!


Az esküvő tájékán valami miatt mindig feltűnnek az exek. A fene se érti mi a frász a jó ebben.

2022. jún. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozom vele csak meglepett így 12-13èv után.
2022. jún. 23. 08:04
 4/8 A kérdező kommentje:
Van esetleg egy normális válaszoló? Most mit csináljak tehetek róla?
2022. jún. 23. 08:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinálj semmit. Agyad már nem nő, ez csak a problémáid növeli
2022. jún. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Hú, de buta egy nő vagy. 8 hónapos terhesen esküvő? Az szép lehetett 😂
2022. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez valami nagyon rossz eszmeralda szintű vagy falusi barátok közt sztori...

Felejtsd el! A szerelem nem ilyen, nem a TV-ben vagyunk, hanem a valóságban!!! Ez az ember beteg, és jobb, ha elkezdesz félni tőle, mert benne van, hogy zaklatni fog és erőszakos leaz. Javaslom egy paprika spré beszerzését.

2022. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Ez csak egy részeg pasi ömlengése. Felejtsd el.
2022. jún. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!