Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet az, hogy a nála...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy a nála jóval idősebbet választotta?

Figyelt kérdés

Van egy nő, mondjuk úgy, évek óta szeretem. Ő 33 én 36 vagyok. Először barátok voltunk, majd két év nagyon jó haverság után megcsókoltam amit viszonzott majd szex lett belőle. Ő is élvezte én is. Azt mondta akár belém is szerethetne, így elvittem ide-oda és volt minden. Részemről úgy gondoltam ez már az és ő is akarta komolyabbra fűzni a szálakat, vagyis minden erre mutatott. De ő mégsem így gondolta. Egyszerre nem igazán akart jönni sehova, lerázott stb. Mint kiderült és ezt se tőle tudtam meg hanem közös havertól hogy elkezdett randizgatni egy új kollégájával aki a főnöke is egyben és 53 éves.


Eddig azt gondoltam hogy normális nő és ő is úgy gondolja mint én de ami a legjobb, ha visszavezetem az eseményeket ő már akkor randizgatott vele amikor velem is együtt volt. Szóval kettőnkkel párhuzamosan, úgy hogy közben közös képek is kint voltak közösségi oldalon, anyám imádja stb. De átvert a palánkon. Egyszerűen nem értem mit eszik a fazonon vagy szexre jó voltam neki? Meg arra hogy elvigyem étterembe, programokra hogy elutazzunk helyekre?


Nagyon nem ilyennek ismertem meg, legutóbb észrevettem hogy tiltva vagyok messengeren. Nem zaklatom vagy hasonlók csak magyarázatot akartam kapni az eltűnésére de azt sem kaptam. Van egy olyan érzésem a fószer csak használja vagy villogni akar vele. Arra is gondoltam felkeresem a tagot és kérdőre vonom vagy elmesélem hogy tudta-e hogy miközben ő dugta én is dugtam?


Mi lenne a jó?


2022. júl. 8. 10:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%

Már csak 25 év és én is ki élem magam az ilyen fiatal csajszikkal :p


Jobban várom mint a nyugdíjat.

2022. júl. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudni mi a jó. Én egyszer felhívtam a tagot, nem volt idősebb csak rondább🤣🤣 Meg ugye felvágott a pénzével(itt is lehet ilyesmi van) de a csajnak is felnyílt a szeme gondolom pár nap után hogy velem kocsival ment europarkba, vele meg gyalog🤣🤣🤣🤣

Mindegy a vége az lett hogy hiába jött vissza ősszel még abban az évben kidobtam a csajt, pedig nem volt hova mennie...

2022. júl. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Úgy lehet, hogy előléptetést remél tőle, pénzéhes, imponál neki a főnök határozottsága...

Nem lesznek sokáig együtt.

2022. júl. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Ugy latszik nem szurtad ki, hogy csak erdekbol van veled. Nem ez lenne az elso eset a vilagtortenelemben. Az erdekkapcsolatok ilyenek, tartanak egy darabig, aztan megszunik az erdek.
2022. júl. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Nagy általánosságban az szokott történni, hogy a főnök kihasználja a helyzetet, a fiatalabb csajszi meg örül mint majom a farkának, hogy a főnök szóba állt ilyen téren vele. Amíg tart a rózsaszín köd addig fog ez tartani. Ha véletlenül lesz a csajnak konkurencia (másik kolléganő vagy külsős csaj), akkor elkezdenek vitázni a pasival, ami rányomja a bélyegét a kapcsolatra és a munkára is.

Amikor már folyamatos lesz a konfliktus a főnök és a csaj között, akkor meg visszakönyörgi magát hozzád. A pancser papucs férfiak ilyenkor szokták "szegény nőt" visszafogadni. Meg is érdemlik a sorsukat.

Még mielőtt kapnám az ívet, nő vagyok, és láttam már ilyet munkahelyen azért írtam ezt.

Amúgy a kérdésre válaszolva: a tapasztaltabb, vezető beosztású Don Juan, aki sármos és elbűvölő mindig érdekesebb lesz egy fiatalabb nőnek. Mert megtestesíti mindazt ami a nő életéből hiányzik. Pénz, hatalom, izgalom, kapcsolatrendszer, magával ragadó személyiség, tapasztalat az élet minden területén stb.

Ezek egy hasonló életkorú férfiban csak ritkán vannak meg.

Ritka az a helyzet, hogy tartós lenne egy ilyen kapcsolat. Az ilyen férfiaknak általában több opciójuk is van (vagy lesz) és ha megunja a csajt, akkor lecseréli.

2022. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem ilyennek ismertem és nem értem. Nem törtető kapzsi személység volt. Vagy csak végig ennyire vak voltam. Azért jól beolvasnék neki visszafogadni pedig 100% nem fogom! Nem szép dolog ilyet kívánni de remélem jól pofára esik!
2022. júl. 8. 12:00
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Arra is gondoltam felkeresem a tagot és kérdőre vonom vagy elmesélem hogy tudta-e hogy miközben ő dugta én is dugtam?


"

Jézusom de szánalmas lennél:D

Csak pár használatra kellettél neki, hagyd már élni:D

2022. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 tehát én lennék a szánalmas meg a szar, miközben ő kefélt kettőnkkel párhuzamosan és annyira sem méltatott hogy legalább válaszoljon egy olyan egyszerű kérdésre hogy hová tűnt és mi ez az egész? Inkább letiltott a f@szba. Gondolom te nő vagy.
2022. júl. 8. 12:17
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 ember, csak megkurt párszor, lépj túl rajta
2022. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
8-as. Pont annyira szanalmas a bosszuallasi kiserleted, mint amit muvelt veled a no.
2022. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!