Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet az, hogy a nála...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy a nála jóval idősebbet választotta?

Figyelt kérdés

Van egy nő, mondjuk úgy, évek óta szeretem. Ő 33 én 36 vagyok. Először barátok voltunk, majd két év nagyon jó haverság után megcsókoltam amit viszonzott majd szex lett belőle. Ő is élvezte én is. Azt mondta akár belém is szerethetne, így elvittem ide-oda és volt minden. Részemről úgy gondoltam ez már az és ő is akarta komolyabbra fűzni a szálakat, vagyis minden erre mutatott. De ő mégsem így gondolta. Egyszerre nem igazán akart jönni sehova, lerázott stb. Mint kiderült és ezt se tőle tudtam meg hanem közös havertól hogy elkezdett randizgatni egy új kollégájával aki a főnöke is egyben és 53 éves.


Eddig azt gondoltam hogy normális nő és ő is úgy gondolja mint én de ami a legjobb, ha visszavezetem az eseményeket ő már akkor randizgatott vele amikor velem is együtt volt. Szóval kettőnkkel párhuzamosan, úgy hogy közben közös képek is kint voltak közösségi oldalon, anyám imádja stb. De átvert a palánkon. Egyszerűen nem értem mit eszik a fazonon vagy szexre jó voltam neki? Meg arra hogy elvigyem étterembe, programokra hogy elutazzunk helyekre?


Nagyon nem ilyennek ismertem meg, legutóbb észrevettem hogy tiltva vagyok messengeren. Nem zaklatom vagy hasonlók csak magyarázatot akartam kapni az eltűnésére de azt sem kaptam. Van egy olyan érzésem a fószer csak használja vagy villogni akar vele. Arra is gondoltam felkeresem a tagot és kérdőre vonom vagy elmesélem hogy tudta-e hogy miközben ő dugta én is dugtam?


Mi lenne a jó?


2022. júl. 8. 10:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, te megpróbáltad, ő mást választott. Ennyi. Az már legyen az ő baja, hogy 5 év múlva mi lesz...
2022. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Mathus ***** válasza:
66%

a kérdésre: ez vmi húszfős zsákfaluban megy ez a dráma, nincs másik csaj? tiszta szánalom, remélem a nő is olvassa amit ide irogatsz, aztán fellélegzik, hogy milyen jól megtippelte, hogy nem kezd ilyen kicsinyes arccal.

"Meg arra hogy elvigyem étterembe, programokra hogy elutazzunk helyekre?" ez kész. megveszem ezt a nőt kilóra, gondolta a kérdező. ééés.. szembejött a valóság.

2022. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%
ELég gáz, hogy 36 évesen még itt tart, mint a 15 évesek, hogy nem birta megmondani neked hogy vége, meg hogy ne éld bele magad ..stb. Szánalmas ez a nő.
2022. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!