Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire nehéz nőként normális párkapcsolatot találni manapság?

Figyelt kérdés

21/L

Budapest


Mindig nyomultak fiuk, vagy irogattak tehát csak nem lehetek csúnya :D

Átlagos kinézetű/ testalkatú lány vagyok


Csak érdekel a kérdés, nem itt keresek párkapcsolatot mielőtt valaki félreérti


2022. júl. 12. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem egyáltalán nem nehéz. Csak ne korodbeleit és/vagy nyomorékot keress!
2022. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Ugye incel írt be megint ?
2022. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ugyanannyira mint férfiként.

A nőknek annyi előnyük van ilyen téren, hogy ha behódol és cseléd funkcióban elszegődik valaki mellé akkor gyorsan elkel. De az meg keserű kenyér.

2022. júl. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Eléggé, a legtöbb pasinál kibukik, hogy csak szexet akar, vagy legalábbis kb minden fölé a szexet helyezi, hányok már ettől.
2022. júl. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Normalis kapcsolatot a klasszikus erkolcsi normakkal monogáman hűen es érzelmekkel szinte senki nem akar.
2022. júl. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%

Nem mondom hogy nehéz, de azt sem, hogy könnyű. Nyilván az sem egyszerű, hogy a sok közül megtaláld azt az egyet, aki tényleg illik hozzád.


Férfi oldalról meg azért nehéz, mert ugye nekünk is ugyan ezt kellene megtalálni, csak nekünk ugye valahogy el is kell nyernünk a lány tetszését, hogy egyáltalán kiderüljön, passzolnánk-e.

2022. júl. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

igazából szerintem nehezebb mint a pasiknak...


most gondold el h radírnak többen, oké mondják h ez milyen jóóó persze a nőknek könnyű... de ki kell válogatni azt aki neked megfelel.. na ez nagyon nehéz mert csomó pasi mindent bevett h legalább egy numerára megkapjon a csillagot is lehazudja az égről.. ha az ember lánya belefutott már 1-2 ilyenbe akkor óvatos lesz ... ezt meg a pasik nem bírják mert hát első randin smaci a 3. on meg dugni kell. de te meg ezt nem akarod mert nem akarsz megint trófea lenni.

persze a sok nyomulós mellet akik elterelik a figyelmedet a normális pasiról simán eshetsz a két szék közé. a normális elunja h nem veszed észre (jajaj hogy is tudnád ha a béemvés állandóan 1000 nyomul élni nem hagy) aki meg villogtat az csak keresztül megy rajtad


szóval nem könnyű egyáltalán nem csak máshogy nehéz mint a pasinak


ha nem lehet minden oldalról a nyomás h márpedig kell kapcsolat, meg a legjobb, mert neked ez jár, meg az álom élet, álom család, álom munka... ez folyik a csapból nagyitól anyutól aputól és szinte mindenkitől. eléred a 25öt és ki vannak akadva vagy azt gondolják leszbi vagy esetleg sokkal rosszabbat, mert úúúristen nincs pasid!!4 most mi lesz veled??? sápítoznak


te meg frusztrált leszel mindenáron akarsz valakit (mert ugye ez jár neked) közbe meg pofon vágod magad ezzel az egésszel.


szóval a tömör válasz az h IGEN!

2022. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 Az első bekeudés után amit írtál, ugyan úgy ott van pasiknál is. Lassan már engem is melegnek néznek, mert nem jött össze semmi mostanában.
2022. júl. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkét nemnek ugyanolyan nehéz hogyha van egykis sütnivaló a fejükben és egy szint alá nem adják...

Én 23 éves koromig vártam az első barátomra. Addig senki nem ütötte meg a mércét VAGY nem illettünk össze.

2022. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!