Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bizonyos nők azért illetik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos nők azért illetik Pumped Gabót kritikával, mert azt gondolják, hogy nincs esélyük nála, így ugyanazt csinálják, mint azok a pasik, akik kritizálják a szép őket, mert tudják, hogy nincs esélyük nála?

Figyelt kérdés
2022. júl. 19. 10:21
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Megtaláltam az interjút:


[link]


2:14-től


Azt mondja a negatív kommentelő nők 10/2-esek voltak.

2022. júl. 19. 10:36
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

9-es:

Ebből ki is derült, hogy te vagy irigy Gabo testére és neked jön be.

2022. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Na erre alapoztam a kérdést. Ezek a nők 10/2-esek, tehát tudják, hogy nincs esélyük nála. ---> Ugyanazt csinálják, mint amikor a pasik cikizik a jó csajokat, mert nincs esélyük nála.
2022. júl. 19. 10:38
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jön be, kifejezetten antipatikusnak is találtam, ha valami cikk feldobta nekem. Viszont amikor megláttam, hogy környezetvédelmi akciók mellett kiállt és az arcát adta, illetve a háború alatt is rendesen ott volt segíteni, adományt gyűjteni, na az le a kalappal. Csomó értelmiségi nem áll ki ennyire aktívan, bevallom én se. Viszont amit ezen kívül képvisel az még mindig nem szimpatikus. Nekem egyáltalán nem ez a világom, szexuálisan se vonzó számomra, személyiségre se. Teljesen más kategória, ami nekem bejön és csorog tőle a nyálam.

Egyébként meg azzal van gond, ha valaki úgy kritizál valakit, hogy azt hiszi jobb nála, illetve le akarja húzni, mint ahogy itt egy csomó férfi a szép nőket. Ha valaki csak nem az esetem és azt mondom, az nem ilyen jellegű fröcsögés.

2022. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondja a negatív kommentelő nők 10/2-esek voltak."


Ebből látszik mekkora nyomorék ez az ember :)

2022. júl. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy agyatlan és idétlen pasi.
2022. júl. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Te észlény mit mondjon rájuk. Hogy ohh ezek fullos nők, de hát engem lehordtak mindennek úgyhogy mindegy?

De az a nő se százas, aki idegen férfi alá csúnyákat ír neki.

2022. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem tudok komolyan venni egy olyan embert, aki Pumped Gabó név alatt fut. A kondizás tetszik, de legyen mögötte agy is.
2022. júl. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

#12


Nem tudom, hogy derülhetett ki, de utólag már mindegy, mert a #11-es kommentben megadtam a forrást, ami a kérdésem ihlette.


Heteroszexuális pasiként pedig nem úgy tekintek egyetlen férfitársamra sem, mint a nők rájuk, nem vonzódom a hozzájuk, de azt magam is elismerem, ha valakinek előnyös megjelenése van. Gabó kidolgozott teste pedig engem nem irigységre, hanem motivációra sarkall: én is szeretnék lejárni a konditerembe, és legalább fele olyan sportos lenni, mint ő. Ezt is fogom tenni. De ez nem tartozik a kérdéshez.

2022. júl. 19. 10:48
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Hát oké. Nekem - mint saját tetszésemnek, ízlésemnek megfelelően - az a pasi Henry Cavill. Na, ha ő az aki nagyon ott van. Pumped Gabó elbújhat mellette, sokkal jobban ki vab pattintva.

2022. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!