Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bizonyos nők azért illetik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos nők azért illetik Pumped Gabót kritikával, mert azt gondolják, hogy nincs esélyük nála, így ugyanazt csinálják, mint azok a pasik, akik kritizálják a szép őket, mert tudják, hogy nincs esélyük nála?

Figyelt kérdés
2022. júl. 19. 10:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Emlékeim szerint ő többször is kiállt jó ügyek mellett, és igyekezett ezekről informálni a közönségét. Ami szvsz baromi pozitív. Plusz az emberek nagy része legalább olyan egyszerű, mint ő, így kifejezetten jó szóvivő 🤷🏼‍♀️ De őszintén nem követem őt, se kb semmilyen hírességet, celebet. Talán 1-2 cikket olvastam, amiket ismerősök osztottak meg, pont ilyen pozitívabb dologról.

Ezek alapján azt mondom, hogy bárcsak minden celeb ilyen lenne. Rosszul se néz ki az én ízlésem alapján, de valószínűleg soha nem kezdenénk egymással. Nem csak ő velem, én se vele, mert nem hiszem, hogy érdekes társaság lenne számomra.

2022. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és még véletlenül sem azért mert Gabo úr mindent megtesz azért, hogy az ország legnagyobb prolijának tűnjön. Minden nő a fogát csikorgatja és a falat rugdossa amiért nem kaphatjuk meg, amit rosszul álcázunk azzal, hogy forgatjuk a szemünket amikor szóba kerül.


Amúgy meg abban is igazad van hogy ez pontosan ugyanaz a kategória, mint hogy a férfiak szidják a szép nőket (általában olyanokat, akikről az ég világon semmit sem tudnak, nem ismerik a személyiségüket, nem látnak bele az életükbe, és az egyetlen dolog amit tudnak róluk, hogy nem fekszenek le velük).


Megfejtetted...

2022. júl. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
69%

Az a baj vele, hogy buta feje van. A teste sem tetszik, túl felfújt. Viszont mivel jófej vagyok, nem szoktam annyira a külsőt nézni, tehát ha egy hasonló külsejű pasi ranira hívna, nem utasítanám el, mert amúgy lehet jó ember.

Ha konkrétan Pumped Gabó hívna randira, az elég érdekes lenne. Egy ártalmatlan idiótának tűnik, a Fertő-tavas akciója szimpatikus volt, az Ukrajnás viszont gáz. Azt értékelem, hogy egyáltalán van véleménye, és kiáll érte. De valljuk be, segghülye. Én okos, értelmiségi nő vagyok, hasonló baráti körrel. Kínos lenne egy ilyen buta emberrel megjelenni. Valószínűleg nekem sincs esélyem nála (jó nő vagyok amúgy, de nem hiszem, hogy az ő stílusa), de az én szempontokból sokkal fontosabb, hogy én nem égetném magam egy ilyen helyihülyével.

2022. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!