Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztétek már úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy a férfi barátotok büntetett titeket?

Figyelt kérdés
Nem viszonozom az érzéseit, de ettől még a legjobb barátok vagyunk (jó sok éve). Azt vettem észre az utóbbi időben, hogy a csenddel büntet, mindig csak magáról beszél, nem akar velem lenni, rendszeresen lemondja a találkát, és felszínesedik a kapcsolatunk. Ő sem szerelmes belém és barátként hivatkozott rám mindig is, de egyszer kétszer kicsúszott a száján, hogy velem el tudná képzelni a jövőjét.
2022. júl. 28. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"egyszer kétszer kicsúszott a száján, hogy velem el tudná képzelni a jövőjét.


" Nem viszonozom az érzéseit, de ettől még a legjobb barátok vagyunk "


Ezek után mi a kérdés? Ő többet érez, te meg nem, te azt akarod, hogy barátok legyetek, ő meg beéri ezzel,de valójában többet akar. Ennek jó vége nem lehet.

2022. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem barátság csak részedről, mert ő közömbös neked.

Kezd rájönni, hogy jobban jár ha nem lóg veled, mert csak szenvedni fog.

2022. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
De ő szerelmes beléd. Ha nem akarsz tőle semmit, akkor engedd el, ne keresd.
2022. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Cica, ő full beléd van zúgva,vedd már észre. Ha őszintén jót akarsz neki,hagyd békén.
2022. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De akkor miért voltunk legjobb barátok évekig? Most mi változott?
2022. júl. 28. 20:13
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Jaj akkora szar alak az ilyen. Beetet, hogy barátok vagytok, aztán csak érdekből "barátkozik", aztán meg jön a hiszti, ha nem az lesz, amit elvárt volna. Igazán "remek" barát lehetett eddig is. Az pedig külön szánalmas, hogy több éves barátságot rúg fel egy ilyen hisztivel, neked meg ugye nincs beleszólásod, mert jaj szegény szerelmes és "szenved". A barátság meg ennyit ért neki? Instant kuka? Szánalmas, látszik mennyire volt csak fontos ez a barátság.
2022. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Talán te is kereshetnéd és nem csak önző módon magadra gondolni mindig,ha keres akkor az a baj mert biztos akar valamit,ha nem keres akkor meg jajj így büntet.

Felnőtt nő vagy. Állj elé és kérdezd meg,hogy ennyi volt a barátság vagy átmeneti krízissel kűzd?


Én is voltam ilyen helyzetben és tényleg tabu nélkül nagyon jó baratok lettünk a csajjal.

2022. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

#5

Azért amiért mi is az asszonnyal, 6 év barátság után 3 éve együtt.

A Te barátod is valszeg ebben reménykedett,de most elfogyott a cérna.

2022. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Mert egy retek vagy aki lelki szemetesnek használta
2022. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én is kereshetném? Az utóbbi időben csak én kerestem, de ha elolvastad volna, akkor ezt leírtam a kérdésben.


Én úgy érzem, hogy most használ igazán lelki szemetesnek, ugyanis ha beszélünk, akkor csak magáról beszél, mintha ezzel akarna büntetni, hogyha nem vagyok belé szerelmes, akkor viseljem el, hogy nem lesz a barátom.

2022. júl. 28. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!