Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy így viselkedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így viselkedek az idegen férfiakkal, kapcsolatban álló nőként?

Figyelt kérdés

Ha egy kicsit is kedvesek velem, azt támadásnak, nyomulásnak veszem. Nem tudok barátságot, jó munkaviszonyt sem kialakítani férfi kollégákkal, mert attól tartok, hogy majd többet akarnak. A párom nem ellenőrizget, nem féltékeny típus, én mégis azon vagyok, hogy minden pasit messze tartsak. Ne értsetek félre, nem akar mindenki engem, de aki akar, azzal ellenségeskedek. De ha csak egy kicsit dumálnának, akkor is undok vagyok és fel sem tűnik. Közben meg nem akarok megbántani senkit, de egyszerűen úgy érzem, hogy nem kéne más férfiak közelében lennem.

Az hozzátartozik, hogy nagyon sokat jelent nekem a kapcsolatom, egyszer már szakítottunk, de két éve újra egymásra találtunk, mert mindketten rájöttünk, hogy a másik az igazi.


2022. aug. 17. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

Hát, szerintem ez nem normális.

Tök jó, hogy nem flörtölsz másokkal, és fontos számodra a hűség, de támadásnak venni a kedvességet, az elég meredek.

Nem bántani akarlak ezzel, csak a véleményünket kérdezted. Remélem, idővel megtalálod a megfelelő hozzáállást.

2022. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én meg sajnos gyakran félre érthetően reagalok. Mármint nagyon kedves vagyok, esetleg csavargatom a hajam…sajnos ezt hozza ki belőlem az, ha zavarban vagyok.
2022. aug. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyemen sok női barátom van, akivel kedves vagyok és kifejezetten felháborítana az ilyen viselkedés!
2022. aug. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az. A kollégák között is alap a kedvesség, ha normálisan kommunikálsz, tudni fogják, hogy nálad semmi próbálkozás nem jön be, de ehhez elég a flörtölést leállítani.

Miért szakítottatok? Lehet, hogy azért érzel így, mert 2 éve összejöttél egy kollégáddal?

2022. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem normális. Azt sugallja, hogy azért viselkedsz így, mert egyébként nem állsz jót magadért. Mintha csak a gyertya 2 végén lehetne állni. Ezek után szinte biztos, hogy az előző szakítást egy 3. fél okozta, s a te oldaladról, s most ezzel a viselkedéssel próbálod magad bebiztosítani.
2022. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3 éve szakítottunk, 2 éve vagyunk újra egy pár.

Nem jöttem össze kollégával. Senkivel sem jöttem össze, csak megcsaltam, mert egy butus liba voltam, aztán lelkiismeretből bevallottam.

Látni sem akart utána.

Aztán mégis elkezdtünk beszélgetni (közben mindkettőnknek lett kapcsolata) de feladtuk azokat egymásért, mert rájöttünk, hogy más nem pótolhatja azt, ami köztünk van. Dióhéjban ennyi.

2022. aug. 17. 20:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Először azt gondoltam, hogy csak próbálod túl kompenzálni a megcsalast.

De most, hogy átgondoltam jobban olyan, mintha attól félnél, hogy ha nem kerülsz ennyire mindenféle közeledést, akkor nem fogsz tudni leálljt parancsolni, ami pedig arra utal, hogy nincs onfegyelmed.

Egyébként miért csaltad meg? Megoldódott az a dolog, amiért félre mentél? Mert ha nem, akkor most is ugyanaz lesz.

2022. aug. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!