Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem az igazi nevemen ismer,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem az igazi nevemen ismer, mit tegyek hogy ne bukjak le es megfogja e erteni ha esetleg borul minden?

Figyelt kérdés

Van egy fiu ismerkedek vele, facen kezdtunk el beszelni, nekem nem a sajat nevem van ki irva oda hanem az Edesanyam vezetekneve es egy keresztnev ami tetszik nekem. O igy ismer engem, azt hiszi igy hivnak. Kitalaltam egy nevet es igy ismerkedtem meg vele..

Lebukhatok? Nem akartam hogy tudja a sajat nevem, igy jobb hogy nem tudja ki vagyok.

De mikre vigyazzak hogy ne boruljon minden?

Sehol nem bukhatok le szerintem..nem fogja elkerni a szemelyim gondolom

Ha valahol ketten leszunk es esetleg megismer valaki, es az igazi nevemen szolit majd azt mondom az a masik keresztnevem


2022. okt. 30. 02:33
A kérdező szavazást indított:
Le fogok buki (hogyan?)
Nincs veszély
19 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Simán lebuksz. Meg is érdemled. Engem is átbaszott egyszer így egy fogyatékos. Úgy megsirattam ahigy azt kell.
2022. okt. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem gond, sot a mai vilagba kotelezo. Ha mar bizol benne, megmondod hogy adatvedelmi es biztonsagi okokbol eloszor mas neven ismerkedsz idegen emberekkel. Annyi zaklato troll van hogy siman jo hogy az ember nem az igazi nevet adja meg. Meg amugyis, barhogy hivattathatod magad, lehet muveszneved. Ez a sajat dontesed es mindenkinek el kell fogadni.
2022. okt. 30. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%

Kuldd neki ezt:



[link]



38F incel

2022. okt. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért jó neked? Nem jó dolog hazugsággal indítani egy kapcsolatot, ha komolyra fordul a dolog, akkor nagyon rossz néven fogja venni.

Nekem is van ismerősöm, akinek a Facebook-on a neve a sajátja fordítva írva, de nyilván nem így mutatkozik be, és nem így hívja senki.

2022. okt. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha van egy kis esze, akkor azonnal kivág, akár te mondod el neki, akár máshogy tudja meg. Kinek kell olyan nő, aki még a nevével kapcsolatban is hazudik?
2022. okt. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ne hülyéskedj már. Még hogy nem fogsz lebukni? Akár a rokonságod, akár a baráti köröd bármelyik tagjával összeismerteted a fiút, azonnal lebuksz. Ezt pedig egy kapcsolatban nem lehet a végtelenségig halogatni. De nem is kell megvárni: simán el lehet árulni neki. Meg fogja érteni, hogy nem akartál saját névvel megjelenni a neten.
2022. okt. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Arról a nőről, akiről menet közben derült ki, hogy nem az a valódi neve, amivel ismerkedett, szintén menet közben derült ki, hogy bármi másban is képes meghajlítani a valóságot, ha úgy diktálja az érdeke. Azóta nálam ez erős intő jel és azonnali hátralépés.
2022. okt. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem is tudom, hogy él meg a fejedben az a képzelet, hogy nem buksz majd le a neveddel. Mond el inkább neki az igazat.
2022. okt. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy nem ez az igazi neved, csak biztosági okokból írtad ezt. Szólítson ...-nek.
2022. okt. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!