Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiu nagyon, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiu nagyon, de sajnos a baratja kihasznalt engem tavaj. Erdemes igy elkezdeni vele ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tavaj nagyon rossz lelki allapotban voltam, epp beszelgettem egy fiuval, talalkoztam vele es kihasznalt, szexig nem jutottunk el ,csak mas dolog volt, de nem akartam. Be voltam xanaxozva, nagyon magam alatt voltam. Remelem ertitek mire gondolgok

Most meg nagyon elkezdett tetszeni egy fiu, de rajottem arra hogy ez a fiu annak a fiunak a baratja aki engem tavaj kihasznalt.

Nem tudom csak haverok e vagy igazan eros barataok de sokat vannak egyutt.

Azota en sokat valtoztam, lehet meg sem ismerne az a fiu.

Nem tudom van e igy ertelme ismerkedni vele, mert ha kiderul hogy volt valami a baratja es koztem, nem tudom nem fogja e zavarni. Romak vagyunk!

Az a baj nagyon ritka ha tetszik nekem valaki, es igy nehez.

Nem tudom elkezdjek e vele ismerkedni vagy nem. Az a fiu aki kihasznalt nagyon rosszindulatu, ha megtudja hogy a baratjaval ismerkedek nagyon alam fog tenni, szerintem még azt is kitalalaja hogy lefekudtunk.

Nem tudom mit csinaljak

22L


2022. okt. 30. 11:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy videóból nem lehet megállapítani, hogy belsore mennyire hasonlítanak a barátjával. Lehet, hogy aranyosnak tűnik, de belül ő is ugyanolyan. Aki bűnözőkkel barátkozik vagy olyanokkal, akik rossz dolgokat csinálnak, az maga is ilyen.

Semmi baj nincs azzal, ha torkán tetszik fiú, és azzal sem, hogy nem volt meg barátod. Inkább legyen később, mint hogy olyan emberrel jössz össze, akinek ilyen barátai vannak.

És ha össze is jonnetek, szerinted a fiú nem mondana el a barátjának? Vagy nem csinálna meg megint ? Én azért ettől eléggé felnek.

2022. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

11. Szerintem nem emlekszik ram.

1x talalkoztam vele, es egy eve tortent. Felek egyebkent nagyon

2022. okt. 30. 12:19
 13/16 A kérdező kommentje:
Ha emlekszik biztos elmondja de mondom, en abban bizok hogy azt se tudja ki vagyok
2022. okt. 30. 12:20
 14/16 anonim ***** válasza:

Bízzál csak nyugodtan, majd ha aztán ugyanúgy jársz ne csodálkozz! Annyira oda vagy a fiuert, hogy képes vagy önmagad veszélyeztetni. Eszem megáll komolyan. XD

Erre igazából nincsenek szavak, maximum annyi hogy hajrá!

Elvégre hajthatatlan vagy... 🤷‍♀️

2022. okt. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Miert kell rosszindulatuskodni?

Szerinted nem vagyok igyis szar helyzetben?

2022. okt. 30. 12:38
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez nem rosszindulat, ez beleegyezés, egyetértek azzal, hogy ismerkedj a fiúval, mert ugyebár ezt szeretnéd és azért is tetted fel a kérdést, hogy minél több bologatos kiskutya választ kapj. Na hát azt tettem, ennyi kb. 👍
2022. okt. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!