Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes-e folytatni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes-e folytatni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 23 évesek vagyunk mindketten, egyetemen tanulunk. Eleinte nagyon jól indult a kapcsolatunk, igért minden szépet stb de közben kiderült, hogy elég nárcisztikus jelleme van. Voltak gyanus esetek ezentúl, amelyek arra utaltak, hogy esetleg megcsalhatott pl.buli után bekövet random nőket instán stb. Most viszont beleolvastam a naplójába, ahol egy másik nőnek írta le a nevét (szép lány) és számon kértem tőle, azt mondta, hogy semmit se jelent csak 30 évesen valami ilyesmit tudna elképzelni, hogy egy olyan nő van mellette aki érett, ad magára(ez rám is igaz).. de mégse az én nevem írta le... Szerintetek? Amúgy volt, hogy szakítani akartam 2x, egyszer se hagyta, hogy elmenjek, elém állt, bezárta az ajtókat stb mert elvileg ő nem bírná ki nélkülem...

23L



2022. nov. 10. 23:02
 1/5 tamsin540 ***** válasza:
100%
Amikor felteszed magadban ezt a kérdést, akkor már eldöntötted a választ már magadban csak egyfajta támogatói kört szeretnél szerezni.
2022. nov. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, ha egyszer szakítani akartál, de ígért fűt-fát 1 esélyt még megért. A második alkalommal felesleges volt kibékülni, főleg ha kényszerített, hogy ne tudj elmenni. 23 éves vagy, előtted az élet, a szarban felesleges dagonyázni, hidd el mindketten kibírjátok egymás nélkül.
2022. nov. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem pont ugyanez, de én is a közös jövőkép hiánya, és az erről való terelés miatt számítottam. Sok esélyt adtam, már nagyobb része volt a közös kapcsolatnak a se veled, se nélküled epizódok, mint a rendes kapcsolat. Meg más problémák, kis gaslighting (gázlángozás), standard hiánya stb.

Egyszerűen ha nem látom magunkat 30 évesen, akkor minek pazaroljam a húszas éveimet rá? Nem is az évek a baj, hanem hogy amíg kilátástalanul dagonyázunk benne, addig elszalasztjuk a jó kapcsolatra való esélyeket. Ebben a korban kezdenek megkomolyodni, családra is tervezni az emberek, úgyhogy ha valakivel nem körvonalazódik a közös jövő, az már nekem szakító ok 1 év után. Már nem vagyunk tinik.


Ja és nekem is sír, ha szakítani akarok. Pedig nem akarok, csak nincs más megoldás, hogy magamat védjem, mert én hiába akarom nagyon és teszek sokat a kapcsolatba, az ő tettein nem érzem ugyanezt. De ez nem jelent semmit, mert utána minden a régiben. Vagy megbeszéljük a dolgokat, és jön a gázlángozás, hogy én vagyok az őrült, túl sokat várok, senki más nem ilyen, mindenki más olyan... Szóval csak megijed, mert elveszíti a megszokott komfortot,de valójában ha beléd lenne szerelmes, tenne érted és nem a másikról ábrándozna.

2022. nov. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*szakítottam, nem számítottam
2022. nov. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az kell ami nincs.

A szomszed kertje mindig zoldebb.

Sokan beleesnek ebbe a csapdáb aztán sírnak mikor ott vannak hagyva.

Nem értékelik ami van.

Nem lennék olyan kapcsolatban ahol félnem kell h elhagynak. Szép lassan lecsengene bennem

2022. nov. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!