Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális ha rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha rossz a kedvem emiatt? Miért nem ír?

Figyelt kérdés
Fiú lány barátságban viszonzatlan szerelem ütötte fel a fejét, részemről (én vagyok a lány), a srác csak élvezetből feküdt le velem, bár azt mondta, érez irántam valamit. Szomorú voltam és nagyon kiborultam akkor ő azt mondta hogy ne beszéljünk egy ideig (kb 3 hét). Azt mondta hogy szilveszterkor fog nekem írni újra, most jan. 3. van, nem írt semmit még mindig, pedig láttam hogy többször fent volt chaten. Egyébként beszívezte az új profilképemet is.

2023. jan. 3. 15:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy neki fontos.
2023. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mikor értitek meg, hogy egy férfi másképpen gondolkodik, mint egy nő?!

Először is, nincsen férfi női barátság! Ezt a kamut fiatal, tapasztalatlan jól veszik csak be.

Ennek a srácnak csak szexre kellesz, most azért hanyagol, mert annyit az sem ér neki, hogy a nyakába vegyen! A gondjaiddal, az érzelmeiddel, a kiborulásoddal együtt.

Te meg odaadtad magad ingyen….:( most meg behajtanád a számlát, de nem lesz kin, mert neki ez tényleg csak szex volt. Egy férfinek ahhoz, hogy dugjon, nem kell szerelem, érzelmi kötelék… más programok alapján működnek.

Ébredj fel és rúgd ki! Jelenleg egy értékcsökkent áru vagy a szemében, akit le lehet időnként venni a polcról, amibe lassan belehalsz.

2023. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!