Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak valóban jól működő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak valóban jól működő, boldog párkapcsolatok a környezetetekben? Mi a titkuk?

Figyelt kérdés
Olyan kapcsolatokra gondolok, amikbe az átlagosnál jobban beleláttok (barátok, családtagok révén) és úgy látjátok, hogy már régóta jól működik, nem csak megszokásból vannak együtt vagy mert nincs jobb, mert félnek a magánytól, a gyerekek miatt vagy közben összevissza csalják egymást stb. Mit gondoltok, mi miatt működnek ilyen jól, hogyan lendülnek át a nehézségeken? Persze a saját kapcsolatotokról is írhattok, ha ilyennek érzitek.
2023. jan. 21. 19:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
10 (09:42): Na igen, ahogy sejtettem, szerencsétek volt, és nem kellett beleszakadnotok a megtalálásán való munkálkodásba (keresésbe) vagy egy örökkévalóságig várni rá. Ez szuper, így van rendben, így kellene történnie szerintem mindenkivel. Csak nem mindenkinek adatik ez meg. És akinek nem, annak nem nagyon van más választása; egyedül lenni egész életében vagy egy nem igazi kapcsolat. Azért nyilván nem 20 évesen kezd el komoly problémát jelenteni ez, hanem úgy 30 körül, fölött, egyre kevesebb szabad jelölttel a "piacon", akiknek egyébként is ugyanúgy megvan már a kialakult életük, amit senki nem fog felrúgni. Ez már egy nagyon más lelki állapot, élethelyzet, nem tud olyan lazán várakozni az ember...
2023. febr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

De igen, én 16 éves koromtól 25-ig sok békát megcsókoltam és nem lett belőlük királyfi...(és sokat sírtam is és szenvedtem).


"annak nem nagyon van más választása; egyedül lenni egész életében vagy egy nem igazi kapcsolat." -ez így van, de nem mindenkinek lesz társa az életben-ezt el kell fogadni. Nem mindenkinek az a sorsa, hogy párban éljen és gyereke legyen. Ez régen is így volt, őskortól napjainkig. Sok nő és férfi maradt és élt egyedül. Akkor más örömet kell találni az életben, vagy kompromisszumot kötni egy nem megfelelő társsal.

2023. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!