Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet egy 19 éves lány szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy 19 éves lány szerelmes egy 35 éves férfiba?

Figyelt kérdés
A férfi veheti komolyan ennek a lánynak a közeledését?

2023. jan. 23. 13:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A nagyszüleimet tudom példaként mondani. Nagypapám 30 éves volt, nagymamám 20 éves amikor megismerkedtek. Apukám 4 évvel később született meg. A házasságuk 46 évig tartott. És nem falusi parasztok voltak, papám főkönyvelőként dolgozott, mamám pedig bankban.
2023. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%

Lehet. A férfit te ismered, neked kell látnod, komolyan tud e gondolni téged hosszú távon. Ha igen, akkor csodálatos kapcsolatotok is lehet. De ez is két élű dolog.


Én támogatom, ha tényleg szereted, és objektíven képes vagy látni.

A szívedre vigyázz, mert nehéz később ragasztgatni...

2023. jan. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
14%

Mondjuk a szextől sem értem miért kell félteni, ha csak arról lenne szó, meg minden 19 éves lányba ártatlan szűz angyalkát látni. Az teljesen rendben van, ha két 19 éves szétkeféli egymás agyát, de ha egy 19 és egy 35 éves ember teszi, szintén két felnőtt az már nem oké? Aki szerint nem, akkor nyugodtan felvihetjük a beleegyezési korhatárt 22-re és megtilthatjuk a 22 alattiaknak a szexet. Vagy ezek az emberek nem tudom mit akarnak...


És nem arra vagyok kíváncsi, hogy te (aki ezt most olvasod) ezt esetleg nem csinálnád, mert nem vonzódsz az ennyivel idősebb emberekhez, hanem hogy más miért ne csinálhatná ezt, ha ő igen, mit zavar ez téged. Persze tudom a választ, az, hogy a férfiak vonzónak tartják a fiatalt és azzal egyszerűen nem lehet versenyezni, tehát shamingeljük az ezekben résztvevőket. Imádom az ösztönök működését élőben nézni.

2023. jan. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ma már minden lehetséges.
2023. jan. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mindenképpen.

A 35- 40 körüli férfiak még nagyon jól néznek ki, és nagyon férfiasak.

Úgyhogy nincs ebben semmi különös.

2023. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!