Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy színészbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy színészbe, már több éve, egyszerűen nekem más nem kell csak ő. Mit tegyek?22L

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez a 13-14 éves lányok szokása, de én is így vagyok 22 évesen... A családom kivan akadva hogy nem keresek magamnak párt, mert nekem nem tetszik senki sem rajta kívül... Egész este sírni szoktam... Nagyon híres, rengeteg lány szerelmes most belé, úgyhogy semmi esélyem nem lenne nála...:( mit tegyek? Hogy tudnám vele felvenni a kapcsolatot?:( Amerikában él.
2023. jan. 28. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ki az? Amugy meg noj fel, menjel ismerkedni.
2023. jan. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
🤣🤣🤣 na ne sírnom kell, komolyan. Nem is baj, ha nincs még pasid, szexelni neked még nem kell, mert még nagyon gyerek vagy.
2023. jan. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Nyomd el az érzést, mert csak elmegy melletted a fiatalságod!

Nyiss a korodbéli fiúk felé!

2023. jan. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Pár év és elmúlik, vannak akik szellemileg lassabban fejlődnek kortársaiknál.
2023. jan. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Szeresd csak. Ez a szerelem. Sokan megragadnak 11 éves szinten. Ehhez külön gratulálunk.
2023. jan. 29. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Régen volt egy újság amiben voltak hasonló sztorik. Te is olyan szinten vagy mint azok. Gumit ne a fejedre húzd mert úgy nem véd a teherbe eséstől. Bár, te jobban jársz ha oda húzod a pasi far.ka helyett.
2023. jan. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem normális , be vagy ragadva egy lehetetlen helyzetbe - Pszihológus
2023. jan. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én meg a Szikora Robiba voltam szerelmes ugyanígy 8 éven át.most már azóta férjhez mentem gyerekeim vannak .elmulik 43 n
2023. jan. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
Nyugi, ő is emberből van...ő is szokott szarni, fosni, fingani, böfögni, hányni, le szokott izzadni, büdös a zoknija, reggel büdös a szája, stb..stb.. Egészítsd ki ezekkel azt az illúziót róla, amit legyártottál a fejedben.
2023. febr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én még úgy is szeretném xd
2023. febr. 3. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!