Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy egy közel 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy közel 40 éves férfi szeretni tudjon egy 18 éves lányt?

Figyelt kérdés

Én vagyok az említett lány. Azt hiszem kezdek lassan belehabarodni, legalábbis kicsit túl sokat álmodozok róla. 😅

Nem merem még felhozni neki a témát, nem akarom elijeszteni...


De ismertetném a helyzetet:

Amolyan barátság extrákkal jellegű kapcsolatnak mondanám, de nincs semmi meghatározás vagy szabály amit lefektettünk volna, erről nem beszéltünk, csak kialakult a szitu:D

Kivétel nélkül mindennap beszélgetünk, általában ahogy felkel már ír is nekem. Ő keres engem többet. Ha együtt vagyunk, ölelkezünk, összebújunk, lelkizünk. Támogat ahogy tud, mindenben.

Szexelünk is, de nem olyan sokat (én többet is szeretnék), úgy érzem nem ezen alapszik a dolog. Nem is várja el, van hogy vele alszok, és csak simogatja a hátam, ölelget, puszilgatja a fejem.

És elég jó pasi, tudna találni olyan csajt is akivel nem kell ennyit foglalkozni :D

Szóval mit gondoltok? Lehetséges volna hogy idővel szeressen, ha most még nem is?

Vagy szeretethiányos esetleg, és egy kis intimitásra vágyik csak..? Vagy valami más van a háttérben?


Csatolok szavazást, de örülnék ha kicsit jobban is kifejtenétek.



2023. jan. 30. 03:35
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
91%
Helyedben nagyon vigyaznek. Szerintem azert van veled, mert friss husira vagyik.
2023. jan. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
90%
40 evesen mar elhivott randizni, ha nagyon kellesz neki…
2023. jan. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
77%

Lehetséges

Főleg ha van a lány megnyerte az eurojackpot főnyereményét

2023. jan. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem csak szexre kellesz neki. Fiatal vagy. 43/F.
2023. jan. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
88%
Persze. A lányát.
2023. jan. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
87%

"Szexelünk is, de nem olyan sokat"


Van az a kor, amikor már nehezebben megy.

2023. jan. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
15%

FÉRFIKÉNT!


Az ilyen kapcsolatoknak, és ezt saját és környezetem férfi tapasztalatai alapján írom, hogy 3 dolog szokott véget vetni.


- A lány családja.

- A lány a felsősuliban talál egy fiatalabb srácot.

- Gyerek. Ha van a pasinak az, ha nincs, de akar, akkor az.

2023. jan. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 Lazy Lover ***** válasza:
6%
Persze lehetséges a szerelemben nincsenek számok csak érzelmek
2023. jan. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
80%

Nem lehetseges, vagy ha igen, akkor ott nagy baj van a toronyban. Hidd el. Majd ha te is 40 leszel akkor latod, hogy mennyire beteges lenne egy tinibe beleszeretni.

Mondjuk nekem az sem teljesen okes, hogy 18 evesen 40 eves komat szerzel magadnak. Meg 10 evvel sem vagyok toled idosebb, de en valahogy ennyi idosem is max 25 evesek irant erdeklodtem, es az a nagyon max volt.

2023. jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
11%

Tippelek kik írják a negatív válaszokat.


- Incelek.

- Lelakott, csere érett...vagy már lecserélt tojók.

- Irígy kiscsajok.

- Irígy 40-es pasik.

2023. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!