Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vannak ennyire lenézve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ennyire lenézve itt gyakorin az ilyen nők?

Figyelt kérdés

Elég sok kérdés van azzal kapcsolatban ha egy nő gyerekes férfivel kezd közös kapcsolatot/közös életet. Sokan írnak ki ezzel kapcsolatban kérdést érdeklődés szintjén. Amivel szerintem nincs semmi baj hisz mindenki tapasztalatot, véleményt gyűjt.

Na de a legtöbb komment iszonyatosan degradáló tud lenni a nőre nézve. Majdhogynem érezze már szarul magát.

Az utóbbiak közül egy pár darab amiket olvastam:

"Ennyire szarul nézel ki ,hogy nem jutott más csak ez a férfi?"

"Nincs önbizalmad ,hogy egy ilyen férfivel álltál össze?"

"Nem volt jobb hal a piacon mint ez a férfi?"

"Tényleg ez volt a legjobb választás a sok közül?"


És akkor ez csak egy pár a sok közül.


Most komolyan kérdezem, tényleg nem lehet elhinni ,hogy egy gyerekes férfi is tud jó képű, vonzó lenni? Sőt akár még szeretni is lehet őt?

Miért kell lenézni azt a nőt aki egy ilyen férfibe szeret bele?


Az én páromnak is van egy gyermeke az előző kapcsolatából, ők házasok nem voltak, és a gyerek sem tervezett volt de ezt most hagyjuk. És köszönöm szépen de semmi probléma a külsőmmel, nincs önbizalomhiányom, nem vagyok életképtelen és csóró sem hogy másra szoruljak rá, és a sok közül nem csak Ő jutott hanem Ő váltott ki olyan érzelmeket amiket a többi gyerektelen pasi sem volt képes.


Csak én leszek rém bosszús ilyen kommentek után? Miért degradálunk másokat a választásuk alapján? Csajok, akik hasonlóan gyerekes férfival vannak kapcsolatban Nektek nem esnek szarul ezek a feltételezések és kommentek?



2023. febr. 2. 17:01
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
4%

FÉRFIKÉNT.


Nem az a baj, ha valaki gyerekes párt talál. A baj az/akkor jön, amikor nem tudja az illető, hogy hol a helye a családban.


Pl.: Nálam ez a rangsor.

Anyám

Nejem

Gyerek

Fegyvereim

Ha kiesik a nejem, és jön egy új nő, akkor ő a fegyvereim után fog kerülni.

2023. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
87%
A nagy részük provokáló seggdugasz, úgy látszik sikerült elérni a céljukat.
2023. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
19%
Akkor csak magadra vetted ezeket a kommenteket hogyha képes voltál erről kérdést is kiírni? Azt sejteti, hogy lehet a külsőddel van probléma, önbizalom hiányos vagy, csóró vagy akár életképtelen. Valamiért foglalkoztat ez téged ez a kérdés és ha rendben lennél, magasról lexrnád, nem lennél rém bosszús.
2023. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

3-as

Köszi, de egyik sem talált. Pont azért vagyok bosszús a kommentek láttán ha elolvasok 1-1 ilyen kérdést, mert itt gyakori kérdéseken az emberek szerint csak az a nő létesít gyerekes férfivel kapcsolatot aki ronda, életképtelen vagy csóró.

Nem tudom honnan ez az általánosítás úgy ,hogy arckép nélkül írogatunk itt? Ezt szeretném megérteni ,hogy honnan ez a magasröptű megítélés? Nem lehet ,hogy valójában az ilyen kommentelőknek pont magukkal van bajuk és ezt akarják másra kivetíteni?

2023. febr. 2. 17:15
 5/50 anonim ***** válasza:
77%

4 Dehogynem, itt a legtobb ferfinak magaval van baja, az o valaszaikat nem kell ilyenkor komolyan venni. MINDEN kerdesnel probaljak leoltani a noket, ahol lehet🤣


En sem jonnek ossze kisgyerekes ferfivel, de aki szeretne, hat tegye, nem gondolom, hogy automatikusan valami kattos no lenne az illeto.

2023. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

1-es

Köszi, hálistennek a páromnak nincs ilyen "szuper" sorrendje. Szerencsére mi erről már sokat beszélgettünk, így pontosan tudom ,hogy az én helyem hol van a kapcsolatunkban. Az első helyen neki a gyermek és én vagyok, természetesen más-más formában, de egyikünk sincs hátrébb hanem egymás mellett ez nem egy verseny, és ez így van jól hiszen szeretne a későbbiekben még gyermeket és házasságot, családot. Szóval ezt a hozzászólásodat érdemben nem tudom most értékelni ha nem baj!

2023. febr. 2. 17:23
 7/50 A kérdező kommentje:
5-ös, néha én is úgy érzem ,hogy nem feltétlen nők szülik meg ezeket a szuper kommenteket a női társaik ellen. Hanem lehet olyan férfiak akik esetleg nem kellendők, és rájönnek ilyenkor ,hogy még egy gyerekes férfi is előbb talált pár magának mint Ő. :D
2023. febr. 2. 17:26
 8/50 anonim ***** válasza:
10%
3-as válaszoló vagyok és nem férfi, hanem nő. És én csak akkor foglalkozok ilyenekkel, ha magammal nem vagyok rendben. Ellenkező esetben magasról lexarom, hogy ki mit gondol. Tehát valamilyen szinten te ezeket a negatív kommenteket magadra vetted, különben nem lennél bosszús. Miért bosszant téges full idegen emberek véleménye, ha te magaddal teljesen rendben vagy? Nem ítélkezem, de mivel támadsz, akkor egyértelműen bántónak érzed ezeket a kommenteket.
2023. febr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
8-as, Mivel elég sok kérdésnél feltűnnek az ilyen kommentek, érdekel ,hogy miért gondolják ezt az emberek. Mi nem érthető ezen? Miért azt fújod még mindig ,hogy magamra vettem és nem vagyok rendben magammal? Ezek nélkül csak szimplán nem idegesíthet egy-egy ilyen emberi ostoba komment amiket látok? Nem értelek...
2023. febr. 2. 17:30
 10/50 anonim ***** válasza:
23%

#7:

Ez pontosan így van. Te meg tudod, hogy a párod értékes és vonzó, amin nem változtat semmi.

Le kell tojni, hogy ki mit ír vagy mond. Főleg arc és név nélkül.

2023. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!