Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vannak ennyire lenézve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ennyire lenézve itt gyakorin az ilyen nők?

Figyelt kérdés

Elég sok kérdés van azzal kapcsolatban ha egy nő gyerekes férfivel kezd közös kapcsolatot/közös életet. Sokan írnak ki ezzel kapcsolatban kérdést érdeklődés szintjén. Amivel szerintem nincs semmi baj hisz mindenki tapasztalatot, véleményt gyűjt.

Na de a legtöbb komment iszonyatosan degradáló tud lenni a nőre nézve. Majdhogynem érezze már szarul magát.

Az utóbbiak közül egy pár darab amiket olvastam:

"Ennyire szarul nézel ki ,hogy nem jutott más csak ez a férfi?"

"Nincs önbizalmad ,hogy egy ilyen férfivel álltál össze?"

"Nem volt jobb hal a piacon mint ez a férfi?"

"Tényleg ez volt a legjobb választás a sok közül?"


És akkor ez csak egy pár a sok közül.


Most komolyan kérdezem, tényleg nem lehet elhinni ,hogy egy gyerekes férfi is tud jó képű, vonzó lenni? Sőt akár még szeretni is lehet őt?

Miért kell lenézni azt a nőt aki egy ilyen férfibe szeret bele?


Az én páromnak is van egy gyermeke az előző kapcsolatából, ők házasok nem voltak, és a gyerek sem tervezett volt de ezt most hagyjuk. És köszönöm szépen de semmi probléma a külsőmmel, nincs önbizalomhiányom, nem vagyok életképtelen és csóró sem hogy másra szoruljak rá, és a sok közül nem csak Ő jutott hanem Ő váltott ki olyan érzelmeket amiket a többi gyerektelen pasi sem volt képes.


Csak én leszek rém bosszús ilyen kommentek után? Miért degradálunk másokat a választásuk alapján? Csajok, akik hasonlóan gyerekes férfival vannak kapcsolatban Nektek nem esnek szarul ezek a feltételezések és kommentek?



2023. febr. 2. 17:01
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne húzd fel magad ezen. Megismerem a 37-es stílusát, ez mindig ezt csinálja, korábban énbelém is belém kötött. Nem kell másokkal foglalkozni, törődj a saját életeddel.

N

2023. febr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
41%

#38 a lányaimnak van önbecsülésük, önértékelésük. Tisztában vannak azzal, hogy életük "elején" érdemes normális párkapcsolatba kezdeniük! Ahol az első "gyermekáldás" minden egyes velejáróját, előnyét és buktatóját közösen élnek meg. Mert joguk és önbizalmuk van egy teljesértékű párkapcsolathoz,mert ahogy első szerelem is egyszer van az életben, ugyanúgy, mintahogy szülővé válás is. Úgy látom ők tudják hol van a helyük az életben. Nem úgy, mint te! Nem szorulnak "vakvezető" férfira, mint pl te! Nem kell megjátszaniuk magukat egy édibédi kölyöknek lenyelve, magukban tartva a saját érzéseiket, ahogy te írtad. Nem korlátozza a programjaikat egy idegen nőnek a gyereke. A párjuk nem látja az általa hozott gyerekben a gyereke anyját... Stb. :D ők ugymond egyedi, egyéni élhetnek... Ők az elsők. Amíg te csak az örök második leszel, még akkor is, ha nincs annyi magadhoz való eszed, hogy ezt észrevedd. De ugye az apukák jobb esetben tanulnak a saját hibáiból, másodszorra már igyekeznek butácska, naívacska, megfelelési kényszeres nőt választani, mert ugye első szempont számukra a gyerek, és egy önbecsüléssel rendelkező nő nem alkuszik meg ilyennel addig, amíg van más lehetősége! Aztán ha esetleg mégsem müködik a házasságuk, kapcsolatuk, akkor majd jöhetnek a gyerekes, elfogadóbb, megalkuvóbb férfiak, akikkel kölcsönösen elfogadják egymás gyerekét is.

😁

2023. febr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ez az idősebb felnőtt gyerekekkel rendelkező nő brutális amit és ahogyan ír Neked kérdező. Nem csodálom ,hogy a végére felment a pumpád és már Te is így reagálsz, emiatt nem te vagy az ideggyenge. Nekem is kinyílna a bicska a zsebembe ha ennyi kommenten keresztül alázna és megmondaná mi miért van full ismeretlenül. Ráadásul nem is ismeri a te élethelyzetedet a pároddal de ő megmondja ,hogy te hányadán állsz a saját kapcsolatodban. Uhhh!!!
2023. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
56%

#41 és 43 Eláruljam mut csinálok? 😂 Elolvastam a kérdést, írtam 1 db választ. A kérdezőnek viszont senki véleménye nem tetszik, akié más, mint az övé. Sőt. Na azóta ezen röhögök, amikor épp van erre időm/időnk, (rajtam kívül még másik két ember is) . Hogyan lehet valaki ilyen brutálisan idióta, hogy kiír egy kérdést, de ha nem JÓ a válasz, akkor offolja, de szerinte helyén van az értékrendje és önbecsülése. 😁 Kíváncsi voltam az önbecsülésére 😂

Amúgy, mint írtam ez egy anonim oldal, itt mindenki azt ír, amit akar. 😂😂 Nem vagyok se idősebb, nem tudom már mennyit írtam pontosan , 40? 50? éves, sem pedig nő, 😁 Viszont az általam leírtak kihozták a kérdező foga fehérjét 😂 ezek után elképzelni sem tudom hogy bánik majd a párja gyerekével, ha nem azt csinálja, amit a kérdező szeretne, vagy más lesz a véleménye! Ilyen idegbeteg mőre kibizza rá a gyerekét? 😂😂

2023. febr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:

42 -es Látom még mindig nem sikerült innen elszakadnod. Ahhoz képest ,hogy korban közel sem vagyunk egy szinten meglep ,hogy egy nálad fiatalabb vagyis én sokkal jobban látok dolgokat úgy érzem. Valószínűleg a te lányaid nem is mernének ilyen élethelyzetbe kerülni pedig sosem tudjuk mit hoz a jövő mert te nem lennél ebben túl támogató édesanya. De hálaistennek akkor szerinted te egy igazi "minta" anya vagy aki megtanította a gyerekeinek ,hogy kivel jöjjön össze és kivel ne. Az én édesanyám izíg vérig támogató NŐ, aki nem csak a negatívat fújja hanem azok mellett a dolgok pozitív oldalát is megtudja világítani számomra. Nekem nem kellett ez a kapcsolatom miatt otthon szégyenkeznem vagy elítélésre számítanom. A családom is pontosan jól ismeri a páromat és a vele való kapcsolatomat, egy percig sem féltettek tőle ,hogy rossz helyen volnék vagy bármiben hiányt szenvednék mellette (szeretet, idő, figyelmesség). Továbbra sem értem ,hogy miért hozzuk összefüggésbe azt ,hogy valaki önbizalomhiányos ha egy gyerekkel rendelkező férfit szeret. Nem lehet csupán elhinni ,hogy akár egy közös baráti társaságban megismerkedtek, működött a szimpátia, kémia és kialakult a szerelem? Miért kell ehhez a kapcsolathoz szerinted önbizalomhiányosnak lenni? Továbbra sem tudsz mellette érvelni csak fröcsögni.

Lehet ,hogy a gyerekáldást nem velem éli át előszőr, viszont ennek is van egy sajátos története ami nem szokványos és nem is szeretném itt kifejteni, újabb támadási felületet adni. Ezzel csak azt szeretném mondani ,hogy mindenkinél más az élethelyzet. Én nem érzem magam kevesebbnek attól ,hogy a páromnak van már egy gyermeke aki 2 hetente eltölt velünk 3 napot, ezenfelül a hónap többi napja a párommal közös, és amikor itt a gyerek azt is közösen töltjük el. Továbbá a mi életünket nem befolyásolja a gyermeke létezése, kompromisszumok pedig minden kapcsolatban vannak és lesznek is. Nekünk köszönöm de a vádaskodás ellenére teljesen jól müködő TELJES kapcsolatunk van és én is TELJES értékű embernek érzem magam mellette nem úgy ahogy te írtad, rengeteg élménnyel egybekötve. A gyereke pedig persze ,hogy első számára, ahogy nőként és kapcsolatként pedig én vagyok az neki. Értelmes embereknél nincsen rangsorolás. Nyilvánvalóan mivel ismét megvédtem magam a hamis vádaidra és fröcsögésedre megint megfogom kapni ,hogy BIZONYGATOK. De nem, csak ismét feljött pár új gondolat tőled amire tudok reagálni, hálistennek pozitívan. Én elfogadom ha valaki nem akar gyerekes férfivel kezdeni, hiszen tudom jól ,hogy nem mindenkinek szerencsés egy ilyen kapcsolat viszont én azt tudom mondani ,hogy az eddigi éveink alapján eddig még nem volt olyan amit ne oldottunk volna meg, vagy bármiről lemaradtunk volna mert gyereke van. Tehát én önmagában azt a véleményt igen is eltudom fogadni ha valaki nem akar gyerekes férfivel/nővel kezdeni. Én azt nem tudom elfogadni amikor valaki (jelenesetben Te) ismeretlenül ilyeneket írsz egy nőtársadnak, tehát leminősíted a sárgaföldig. Mert akárhogy próbálom olvasni, minden hozzászólásodból leró ,hogy megalázni próbálsz engem holott sem a személyiségemet sem a külsőmet nem ismered. Meglehet nézni kettőnk írását és látszik ,hogy melyikünk az értelmesebb. Belőled árad a rosszindulat ez tisztán látszik. Ha észrevetted volna rajtad kívül jöttek más kommentek is, akár negatív véleménnyel mégsem álltam beléjük. Te húzod ki a gyufát az idétlen stílusoddal. Én sajnos azon húztam fel magam ,hogy kiírtam egy kérdést amire próbáltam választ keresni helyette minden szarral megvádolják az embert.

2023. febr. 3. 15:28
 46/50 anonim ***** válasza:
83%
😂😂😂😂 El sem olvasom végig, hogy miket írsz, mert annyira nem érdekel. De még mindig magyarázkodsz 😂😂😂😂 bravó!!! 😂😂😂😂 Itt nagy a szád, de mikor az idegen nő kölykét pesztrálod füled farkad behúzod, mert nem tehetsz mást 😂 Amúgy, mint írtam, idősebb sem vagyok, se nő és lányaim sincsenek. 😂 Ugyhogy én nem tudom komolyan venni és megsértődni azon, amit írtál, mivel nem igazak. Veled ellentétben 😂😂
2023. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%

44-es Te valami iszonyatosan rosszindulatú ember lehetsz, szerintem neked vannak frusztrációid amiket itt akarsz kiélni ezen a platformon. Annyira süt az írásodból a rosszindulat. Hihetetlen!

A kérdező egyszer sem írta ,hogy nem fogadja be a véleményed, szimplán csak tudott rá pozitív ellenpéldát hozni teljesen kultúrált formában. Inkább te nem tudod elfogadni ,hogy a sok közül neki jól sült el a dolog és továbbra is próbálod elbizonyítani minden f@szsgággal. Neked fáj ,hogy nem úgy alakult eddig a kapcsolata ahogy te leírtad a sztereotípiákat? Fáj ,hogy az ilyen kapcsolatok is tudnak működni? Vagy mi fáj neked? Talán az élet? Ez a sok röhögős fej is annyira gyerekes, és lenéző. Nem tudom kinek képzeled magad tényleg. Én teljesen megértem a kérdezőt ,hogy felcseszted az agyát. Ráadásul teljesen eltértünk már az eredeti kérdés témakörétől.


Szerencsétlen amit kérdezett arra választ nem igen kapott tisztelet a kivételnek aki pedig válaszolt az elkezdte Őt ismeretlenül megalázni és mindent ráakasztani.

2023. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:

46-os, Huu ha viszont te férfiként írod ezeket és így beszélsz egy ismeretlen nőről/nővel, és így megtudsz valakit több hozzászóláson keresztül alázni, attól köszönöm de a Jó Isten mentsen meg. Innen is látszik ,hogy egy gyerektelen férfi is lehet óriási mellélövés, hát te nagyon is az vagy ilyen stílussal. Intelligenciának nyoma sincs, gondolom nem vagy túl kellendő a csajok körében és idejöttél erősködni mert még egy gyerekes férfi is előbb talált párt mint Te.


Have a nice day!

2023. febr. 3. 15:49
 49/50 anonim válasza:
100%
Atya isten, ki lehet ez a nő vagy férfi, aki itt írogat a kérdezőnek?? Ilyen rosszindulatú, és gonosz ember, hogyan lehet valaki? Teljesen megaláz, ledegradál egy olyan embert, aki amúgy értelmesen, intelligensen válaszolgatott neki. De természetesen ő, és persze a lánykái tökéletesek, mint önértékelésben, mint önbecsülésben.Vicc! Én nem lennék ebben annyira biztos. Egy ilyen ember aki így nyilvánul meg egy másik ember felé ok nélkül, annak tuti van valami baj nyaktól felfelé. Szánalmas egy ember, és szégyelheti magát, hogy milyen stílusban degradálja a másikat. Látszik az írásán, hogy már tiszta idegben van, ezért is nagyképüsködik, hogy már mindenki a kérdezőn nevet ott mellette.Ő egy nagyon frusztrált emberke lehet, aki itt éli ki magából a dühét.
2023. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%
Most már biztos vagyok benne, hogy ez ugyanaz a felhasználó, aki velem is kötözködött. Én nem kérdést, hanem választ írtam, de nekem is ilyen stílusban irkált, hogy egyfolytában rajtam röhög, mert hülye vagyok. Az ilyen jellegű kérdéskörben éli ki magát, kérdezőnek, kommentelőknek nekimegy. Még egyszer mondom, Kérdező, hagyd a fenébe, ne engedd, hogy felidegesítsen, mert ez annak örül. Igencsak beteg ember lehet.
2023. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!