Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vannak ennyire lenézve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ennyire lenézve itt gyakorin az ilyen nők?

Figyelt kérdés

Elég sok kérdés van azzal kapcsolatban ha egy nő gyerekes férfivel kezd közös kapcsolatot/közös életet. Sokan írnak ki ezzel kapcsolatban kérdést érdeklődés szintjén. Amivel szerintem nincs semmi baj hisz mindenki tapasztalatot, véleményt gyűjt.

Na de a legtöbb komment iszonyatosan degradáló tud lenni a nőre nézve. Majdhogynem érezze már szarul magát.

Az utóbbiak közül egy pár darab amiket olvastam:

"Ennyire szarul nézel ki ,hogy nem jutott más csak ez a férfi?"

"Nincs önbizalmad ,hogy egy ilyen férfivel álltál össze?"

"Nem volt jobb hal a piacon mint ez a férfi?"

"Tényleg ez volt a legjobb választás a sok közül?"


És akkor ez csak egy pár a sok közül.


Most komolyan kérdezem, tényleg nem lehet elhinni ,hogy egy gyerekes férfi is tud jó képű, vonzó lenni? Sőt akár még szeretni is lehet őt?

Miért kell lenézni azt a nőt aki egy ilyen férfibe szeret bele?


Az én páromnak is van egy gyermeke az előző kapcsolatából, ők házasok nem voltak, és a gyerek sem tervezett volt de ezt most hagyjuk. És köszönöm szépen de semmi probléma a külsőmmel, nincs önbizalomhiányom, nem vagyok életképtelen és csóró sem hogy másra szoruljak rá, és a sok közül nem csak Ő jutott hanem Ő váltott ki olyan érzelmeket amiket a többi gyerektelen pasi sem volt képes.


Csak én leszek rém bosszús ilyen kommentek után? Miért degradálunk másokat a választásuk alapján? Csajok, akik hasonlóan gyerekes férfival vannak kapcsolatban Nektek nem esnek szarul ezek a feltételezések és kommentek?



2023. febr. 2. 17:01
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
79%

"Ha nem érdekel és te 100% meg vagy elégedve magaddal miért foglalkozol noname emberek véleményével? "

Én pl. azért, mert fizikai fájdalmat érzek, ha nem tudok vagy nem értek valamit. És utána kell járnom.:)

2023. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:

19-es!

A sorrendet nem értem ,hogy anyagilag miért lenne első helyen az előző kapcsolatból született gyerek, talán Te a gyerektartásra gondolsz ,hogy az mindig egy fix összeg amit havonta fizetni kell. Anyagilag szerintem sokkal többe kerül az a gyerek aki a szülőkkel él, hiszen az ember akarva akaratlanul többet költ rá. Én igazából ezt ott tudom elképzelni probléma forrásnak ahol a férfi nem keres olyan jól és a nő sem, és a második gyerek az első kárára hiányt szenved. Ez mondjuk valahol érthető is ,hogy a nőnek nem tetszik, de viszont szerintem ez olyan dolog ,hogy ezt előre meg kell beszélni ,hogy mi fér bele a férfinek így ,hogy van meglévő gyereke akiért felelősséggel tartozik. Szerintem ezek olyan dolgok amiről az ismerkedéskor beszélni kell ,hogy senkit ne érjen meglepetés. Innentől pedig a nő dönthet úgy ,hogy nem vállalja. Mi is így tettünk, mert ezek fontos kérdések voltak számomra is. Azért általában ismerkedéskor ezek kiszoktak derülni ha csak nem vetít a pasi. Nem szeretnék túlzottan anyagiakba belemenni mert a kérdésem kiírása nem erre vonatkozik de azt tudom ,hogy nálunk ilyen nem fordulna elő tekintettel arra ,hogy a párom is és én is jól keresünk, és van egyéb fix bevételünk a munkánkon kívül mindkettőnknek. Szerencsére nálunk a nyaralások sem a gyerektartástól függenek, de persze biztos van olyan ahol igen és az nyilván nem egy túl jó szituáció. Emiatt tökéletesen egyetértek veled az első mondatoddal "A te életeddel meg nyilván ezen a névtelen oldalon csak te magad vagy tisztában." Ez valóban így van hiszen nincs két egyforma élethelyzet, mindenkinek teljesen más. Értem a mondanivalód többi részét is, hogy a közösen megdolgozott értékek, vagyon halálesetkor osztódni fog. Ez valóban olyan ,hogy valaki vagy elfogadja vagy nem. Reméljük mindenki él 75-80 évig és utána már nem ez lesz a legnagyobb baja az embernek ,hogy a mostohagyerek mit örököl. :)) Viszont pl. egy halálesetnél az új törvények már figyelembe veszik az özvegyet is. Szimpla válásnál pedig nyilván a két házastárs osztozkodik, ahhoz semmi közük a gyerekeknek, azt majd ők kettejük közt lerendezik ki mit kap/visz.


Viszont nem szeretném ,hogy ez a kérdés kiírásom elmenjen ebbe az irányba, mert nem ez volt a célom. :)


Szép estét mindenkinek!

2023. febr. 2. 20:50
 23/50 anonim ***** válasza:
17%

#22 naaah pont ebből a válaszból látszik, hogy tényleg önértékelési problémád van. :)

Egyébként pedig az anyagi részét nem kizárólag gyerektartásra értettem és nem csak ott gond, ahol ahogy te fogalmaztál kevés a fizetés. :) Tudod pici lány mondjuk havi 50 ezer, az évente 600 ezer Ft gyerektartásra, amit történetesen egymásra is lehetne költeni. Egyébként van annak a gyereknek születésnapja, karácsony, stb., iskolakezdés, egyéb tárgyi szükségletei, ha apuka ténylegesen tartja vele a kapcsolatot. Az örökés kérdése igen, kit érdekel mi lesz a halálod után? Természetesen. :D De ki tudja milyen marad addig a kapcsolatod a gyerekkel, vagy pl ahol nem is tartják a kapcsolatot a gyerekkel, elég egy véletlen baleset, 1/2 es 1/2 tulajdonrésznél a gyerek örököl apuka részéből, ha ő hal meg előbb. Biztos izgi lesz mikor kb lesz egy minimum 1/4 tulajdonrésze a gyakorlatilag te házadból. :D

Te is csak azt a választ akarod meghallani, ami neked tetszik.

Másrészt ja, ha agya van a gyerektelen nőnek, nem erőlteti a gyerekes pasikat. Több okból sem.

2023. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:

Jó akkor önértékelési problémám van naaahh. :)) Pici lánynak semmiképp nem vagyok nevezhető én sem nevezgetlek téged tekintettel arra hogy nem ismerjük egymás korát. :)) Nekem is van egy véleményem és neked is. Éppenséggel le is írtam ,hogy értem és valamivel egyet is értek veled. De kicsit a téma elment más irányba és ez màr nem a kérdésemhez kapcsolódik. Egyébként a dolgok ennél sokkal összetettebbek mint amiket te most itt levetítesz, én nem görcsölök előre az öröklésen főleg nem az anyagiakon. Örülök annak amink van jelenleg meg annak is amink majd lesz, és annak ,hogy a gyereke mellett is jól élünk. Nem sajnálom a gyerekétől a ráfordított pénzt. Sokszor veszek neki én is meglepetéseket, dolgokat a saját fizetésemből.

Mindenki csinálja azt amit jónak lát.

2023. febr. 2. 22:25
 25/50 anonim ***** válasza:
30%

😄 Valóban összetettebb dolog ez, de akkor fogalmazok másképp, hogy te is megértsd! 1!Nem mindenki szeretne más kölykéről gondoskodni, láthatásokon jópofizni, főzni, stb egy gyakorlatilag vadidegen kölyökre, akihez semmi köze nincs. Nem mindenki szeretne pénzt áldozni más kölykére is, mikor majd idővel költhet sajátjára is! 2! Az a pénz, amit a pasi a kölykére költ mehetne a közös jövőbe is! 3! Akár milyen édibédi kölyök, az soha nem lesz a sajátod, amit majd megértesz, ha lesz sajátod! És aki azt mondja, hogy egyformán szereti és kezeli a sajátját és a más által hozottat, az hazudik. Olyan nincs! A saját gyerek az saját, másé meg sosem lesz a sajátod és sosem tekint édesanyának! 3! Teljesen más a felállás, ha mindkét félnek van saját gyereke, mert mindegyik tudja mit adjon/adhat és mit várhat el a másiktól! 4! Aki ezek ellenére úgy döntött, hogy gyerek nélküli nőként gyerekes pasi kell neki az valóban elgondolkodtató, hogy vajon miért??? Mert Teréz anya? Mert odáig van a gyerekekért és nem mer, vagy tud sajátot szülni? Vagy szimplán olyan ronda és/vagy önbizalomhiányos, vagy nem kell senkinek? Itt függ össze a kettő! És aki azt meri mondani, hogy egy tizen, huszonÉVES kapcsolatban soha sem jutott eszébe a fent leírtak, az hazudik.. :D

Nem tudom te mióta vagy együtt a szuoerapa pároddal, de biztosan nem több éve, nem 1-2 évtizede...De rendben, elfogadjuk, hogy te ilyen önfeláldozó típus vagy. 😄

2023. febr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nézik le, csak nem értik (ahogy én sem), hogy miért mennek bele fiatal, helyes lányok ilyen kapcsolatba. Főleg, amikor a kérdés az ezzel járó napi problémákról szól. A kérdezők gyakran a 20-as éveik elején járnak, bőven találhatnának hozzájuk való gyerektelen társat. Harmincon túl ez már nehezebb. Ha neked ez a felállás semmiféle problémát nem jelent, akkor nem kell ezzel foglalkozni.

N

2023. febr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:

25-ös

Tehát most kb. még egyszer leírtad ugyanazt amit egyszer már fentebb tettél. Jár a keksz nagyon ügyes vagy, bár elsőre is megértettem.

Eddig szó sem volt arról semmilyen formában ,hogy egy hozott gyereket az ember a sajátjával szemben ugyanúgy tud/fog szeretni. Hol láttál te erre vonatkozó írást? De viszont aki egy értelmes felnőtt ember és rendelkezik némi intelligenciával tudja ezt a helyén kezelni a gyerekek előtt, az más kérdés ,hogy tudja a szívében mi van és ki a rendíthetetlen első ott. De ha az egyik kap csokit a boltba akkor a másik nem kap mert ő hozott gyerek vagy mit gondolsz te? Szeretni és elfogadni lehet, sajátként szeretni nem biztos, bár biztos van erre is példa. Továbbá én egy percig sem szeretnék az édesanyja lenni, cserébe nagyon jó barátnős viszonyt ápolunk. Továbbra is borzasztóan próbálod firtatni ,hogy mit és mennyit kell a gyerekre költeni ami mehetne a közös jövőbe is. Elismerem biztosan vannak olyan párkapcsolatok ahol ez a téma problémát okozhat, és hangsúlyozom SZERINTEM ez főleg azokban a kapcsolatokban lehet probléma ahol átlagos fizetésből kell gazdálkodni és még abból az előző gyerekre költeni miközben magukra is alig/vagy nem jut. Ha megnézed gyakorin csak ilyen kérdések vannak ,hogy minden kis pénz elmegy a gyerekre. Ezáltal nem tudnak elmenni nyaralni, nincs egymásra pénzük ajándékot venni stb. Mint ahogy fentebb is írtam ez a szituáció teljesen érthető is valamilyen szinten. Egy olyan nő se írogat ide ilyet akinek a párja jó anyagi helyzetben van. Azért azokban a családokban ahol a férfi családi és anyagi háttere jó ott kevésbé pattognak a nők azon ,hogy az előző gyerekre is költeni kell és rá/rájuk nem jut. Nem igazán szeretnék belemenni anyagiakba továbbra sem, de már bocsánat és semmiképp nem bántás senki felé de hány olyan nő van akinek semmije nincs az égvilágon, összeismerkedik egy férfivel aki egy saját házban, lakásban él? Ahhoz pl a nőnek a büdös életbe semmi köze nem lesz, hiába szül közös gyereket. Az továbbra is a férfié marad, halál után pedig a gyereké, és a nő még csak haszonélvezetet sem kap rá mert nem is házasok mondjuk. És akkor ezt még tetőzzük azzal ,hogyha a férfinek ugyanúgy van egy előző kapcsolatból gyereke, ott nem 1/4-et örököl hanem a ház felét a hozott gyerek. Az mennyivel jobb szituáció ,hogy bármikor megmondják ,hogy húzzál a náthás francba a házamból? És azért valljuk be a mai világba nőként nagyon nehéz helytállni és mindenféle hitel nélkül közösen építkezni a párunkkal. És ezt mondom úgy ,hogy én is nő vagyok és feltudom mérni a helyzetet ,hogy egyre kevesebb a jól fizető lehetőség a nők körében.

Látom nagyon nem tudod megemészteni az öröklés kérdését kicsit olyan érzésem van veled kapcsolatban ,hogy már most azon rángatozól mit örökölsz és mit nem. Miért nem tudod az életet boldogan megélni? Te csak akkor tudsz valakivel boldogan élni párkapcsolatban ha látod előre ,hogy mennyi fog neked jutni? Ne aggódj te azon ,hogy velünk mi lesz ha én sem aggódom mert nincs miért. Hiába próbálod belém beszélni ,hogy én már most rettegjek MI LESZ ha..


És akkor válaszolnék neked erre is:

"Aki ezek ellenére úgy döntött, hogy gyerek nélküli nőként gyerekes pasi kell neki az valóban elgondolkodtató, hogy vajon miért??? Mert Teréz anya? Mert odáig van a gyerekekért és nem mer, vagy tud sajátot szülni? Vagy szimplán olyan ronda és/vagy önbizalomhiányos, vagy nem kell senkinek?


Ebből az írásodból is tisztán látszik ,hogy azok a nők akik "ezek ellenére" gyerekes férfival alkotnak egy párt bevannak skatulyázva miszerint önbizalomhiányosak vagy rondák lehetnek mert SZERINTETEK csinos, önbizalommal teli nő nem kezd gyerekes férfivel. Hol függ össze a két dolog ,hogy az ember ,hogy néz ki és kit szerethet???? :D Csak csúnya, igénytelen lebombázott nő alkothat gyerekes férfivel párt? És csak csinos, sikeres nő lehet együtt gyerektelen férfival?


Mi alapján ítélkeztek ilyen szinten?

És amikor ezekre reagálok vagy kérdést teszek fel ezzel kapcsolatban akkor kapom a támadást ,hogy nem vagyok magammal megelégedve mert magamra veszem. Hát pontosan belőletek árad a negativítás és a frusztráció. Én az égvilágon semmit nem veszek magamra mert tisztában vagyok magammal és a kapcsolatommal csak érdekelt honnan születnek ezek a csodás gondolatok. Mert számomra az hogy valaki gyerekes férfivel van együtt nem egyenlő azzal ,hogy az biztos csak csúnya lehet és sikertelen, önbizalomhiányos.


Annyira buta meglátások ezek ,hogy hihetetlen már bocsánat, de ezt kell mondjam az ilyen megnyilvánulásokra.


Nem kívánok többet ehhez a kérdéshez reagálni.

Többieknek köszi, akik értelmeseket írtak!

2023. febr. 3. 10:24
 28/50 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező, te most minket vagy magadat akarod meggyőzni?? Nagyon rá vagy erre kattanva. És elmondásod alapján te full rendben vsgy magaddal. Hát biztos hogy nem. Baj van a toronyban, nem is kicsi.
2023. febr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

28-as

Szerintem az olyan embereknél van baj a toronyban mint amilyen gondolkodással Ti rendelkeztek. Ezzel mindent elmondtam.

Szép napot!

2023. febr. 3. 10:52
 30/50 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező te hülye vagy! Nem én írtam ide kérdést, hogy miért vannak lenézve azok a nők... ~n válaszoltam, hogy pl én miért nézem le őket. Az pedig pont nem érdekel, hogy a ti párkapcsolatotok milyen habos babos, full extrás pénzzel. Szerintem nyilván azért vagy gyerekes pasival, mert gyerektelent nem találtál magadnak, egyszerűen nem kellettél nekik 😁 hogy miért, azt te tudod. Az ilyen kapcsolat árnyoldalai engem pont nem érdekelnek és pont nem érintenek, többek közt mivel már felnőtt lányaim vannak, gyernektelen párral. Csupán csak a kapcsolatod buktatóira próbáltam rávilágítani, de ahol sötétség van a fejben, ott nem lehet.

A kekszet pedig szerintem pont a csodaapa párodtól kapod jutalomfalatként, mivel a jó teljesítményeddel kiérdemelted. Jó és szófogadó kiskutyus vagy, aki beletörödött a saját sorsába. Egyébként szerintem neked nem kell az öröklésen gondolkoznod, mert addigra kb rég nem a jelenlegi pároddal leszel. 😁 További szép napot kívánok neked és csodás bébiszitterkedést, ha téged ez az élet kielégít, nekem abszolút nem gond, nem vagyok senkid, hogy velem erről vitázz. Fújd a magd igazát, a pasid meg jót röhög a markában. 😄

2023. febr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!