Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vannak ennyire lenézve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ennyire lenézve itt gyakorin az ilyen nők?

Figyelt kérdés

Elég sok kérdés van azzal kapcsolatban ha egy nő gyerekes férfivel kezd közös kapcsolatot/közös életet. Sokan írnak ki ezzel kapcsolatban kérdést érdeklődés szintjén. Amivel szerintem nincs semmi baj hisz mindenki tapasztalatot, véleményt gyűjt.

Na de a legtöbb komment iszonyatosan degradáló tud lenni a nőre nézve. Majdhogynem érezze már szarul magát.

Az utóbbiak közül egy pár darab amiket olvastam:

"Ennyire szarul nézel ki ,hogy nem jutott más csak ez a férfi?"

"Nincs önbizalmad ,hogy egy ilyen férfivel álltál össze?"

"Nem volt jobb hal a piacon mint ez a férfi?"

"Tényleg ez volt a legjobb választás a sok közül?"


És akkor ez csak egy pár a sok közül.


Most komolyan kérdezem, tényleg nem lehet elhinni ,hogy egy gyerekes férfi is tud jó képű, vonzó lenni? Sőt akár még szeretni is lehet őt?

Miért kell lenézni azt a nőt aki egy ilyen férfibe szeret bele?


Az én páromnak is van egy gyermeke az előző kapcsolatából, ők házasok nem voltak, és a gyerek sem tervezett volt de ezt most hagyjuk. És köszönöm szépen de semmi probléma a külsőmmel, nincs önbizalomhiányom, nem vagyok életképtelen és csóró sem hogy másra szoruljak rá, és a sok közül nem csak Ő jutott hanem Ő váltott ki olyan érzelmeket amiket a többi gyerektelen pasi sem volt képes.


Csak én leszek rém bosszús ilyen kommentek után? Miért degradálunk másokat a választásuk alapján? Csajok, akik hasonlóan gyerekes férfival vannak kapcsolatban Nektek nem esnek szarul ezek a feltételezések és kommentek?



2023. febr. 2. 17:01
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:

30-as :DDDDDDDD Erre csak ennyi a reakcióm. Nem ismerjük egymást sosem láttál de megint csak vádaskodsz én kinek nem kellek SZERINTED és ,hogy én SZERINTED kivel miért vagyok együtt. Innen is látszik ,hogy egy felnőtt 40-50 éves lehet olyan szinten mint egy 16 éves gondolkozás terén. Megint csak odáig sikerült eljutni ,hogy szerinted én senkinek nem kellek amiért a párom gyerekes férfi. :D

Jaj de szánalmas vagy édeeees istenem, te megkeseredett nőszemély. Úgy csinálsz mintha nem gyerekes kapcsolatban nem lennének buktatók. Csodálom ,hogy valaki szóba állt veled az életed folyamán. :DDD

Felnőtt gyerekeid büszkék lehetnek rád. Ja nem. Sötétség az nálad van, de nagyon. Főleg ilyen gusztustalan megnyilvánulások után, felnőtt intelligens nő így nem ír.

2023. febr. 3. 11:30
 32/50 anonim ***** válasza:
77%

Hagyd szerintem kérdező ezeket a kommentelőket, ők nagyon máshogy gondolják ezt a kérdést... Felesleges, úgysem lehet őket meggyőzni. A szeretet az szeretet, a megfelelő pár pedig megfelelő bármilyen körülmény ellenére is.

A szerelem és szeretet egyszer csak jön és remélhetőleg minél tovább is tart :)

2023. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
51%
Téged kizárólag a csúnya és igénytelen jelző érdekel? Akkor valószínűleg az vagy.
2023. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
32! Köszönöm ,igazad van.
2023. febr. 3. 11:39
 35/50 A kérdező kommentje:
33 - Látom neked is átjött a lényeg a mondanivalómmal és a kérdésekkel kapcsolatban. Tipikus néz de nem lát és értelmez szindróma. Sajnálom ha neked csak ennyi jött le ebből a témából.
2023. febr. 3. 11:40
 36/50 anonim ***** válasza:
100%

26:

"A kérdezők gyakran a 20-as éveik elején járnak, bőven találhatnának hozzájuk való gyerektelen társat."


Egy nőnek (és bárkinek) a lehetősége nem azok, akik akarnák őt, hanem azok, akiket ő akar.

Nekem kb. 5-10 évente lesz egy szerelmem, ők a lehetőségeim. Ha viszonozzák, akkor összejövünk, de sokszor van, hogy nem viszonozzák.

Ezen mit nem lehet érteni?

ÉS 22 évesen volt az első kedvesem, mert az előtt senki nem viszonozta.

2023. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
56%
#31 nem én irogatok ki hülye kérdéseket, hanem te. Akkor ki itt a szánalmas? 😂 Az első válaszom ott röhögök rajtad, te pedig itt topzodsz az idegtől és a saját magad igazolásán. Tehát akkor a feltett kérdésed nem is kérdés, hanem szimplán egy vélemény, amelyet kérdés formájában próbáltál a GYK olvasóinak kinyilvánítani. Viszont mivel akkora szükségét érezted, hogy mindenkivel tudatnod kellett a véleményedet ez arra enged következtetni, hogy az általad a feltett "kérdésedben" kiemelt válaszok téged nagyon bosszantottak, mert egyrészt magadra vetted őket, másrészt HA az adott kérdésekhez hozzá szóltál egyértelmű, hogy a többi válaszadó csírájában elnyomta a te pozitív, boldog megközelítésedet! Amit egy anonim oldalon pont magasról lesz@r bárki, de benned legbelül csak ott motoszkál a sértettség, amiért adott kérdés alatt nem tudtad bizonygati a happy életedet. Lehetne ezt még tovább ragozni, hogy a nyilván a párkapcsolatod részével nem vagy tökéletesen megelégedve, sőt szerintem bizonyos fokú elnyomásban is szenvedhetsz, kb pont a gyerek miatt, vagy nem tudsz kiteljesedni normál értékű emberként a gyerektelen párú nőkhöz képest. Mert ha minden rendben lenne az agyaddal, akkor ki sem írtad volna a kérdést, mert te boldogan élsz, míg meg nem halsz, egy anonim oldal kérdéseire adott reakciőkat lesz@rva. 😁 Sőt, minden eg, es válaszodban azt bizonygatod, hogy te/ti mennyire eltértek attól amik az általad kiemelt válaszolók írtak. Sőt, neked az a válasz tetszik, amiben pozitív a hozzáállás. Nem nálam van sötétség, mert engem nem nagyon érdekel más véleménye, viszont ezzel szemben te nem tudod elfogadni a negatív véleményeket. Tehát akkor mégiscsak önértékelési problémáid vannak. Ami miatt gyerekes férfi jutott csak. Nyilván ő elnézőbb és megértőbb veled, mivel pesztálod a kölykét, mint gyerektelen társaik. Náluk az már kevés lenne, tündibündin elcsevegsz az édibédi gyerekkel. Náluk nem tudnál mit felmutatni, amivel megtartsanak egy normális, hosszabb párkapcsolatra! Míg apuka ha mérlegel belefoglalja, hogy ooh milyen jól elvan a gyerekkel, akkor talán mégis meg kéne tartani ezt a nőt, mert neki a gyereke a legfontosabb, és nem te. Amit az egyes is leírt. Szóval kicsilány így pasizol egyéb hiányosságok miatt.
2023. febr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
37-es Húzzál már a francba innen a vádaskodásaiddal de komolyan! Ki kíváncsi még a te megkeresedett életedre meg a véleményedre? Vádaskodsz minden egyes hozzászólásoddal, folyamatosan degradálsz egyéb információ és háttértudás nélkül. Folyamatosan azt próbálod rám tukmálni ,hogy én senkinek nem kellek, meg senkit nem tudok megtartani ezért jutott ez a pasi nekem. Mit tudsz te rólam? Semmit. Mit képzelsz te magadról, kinek gondolod te magad? Amiket pedig leírtam nem bizonygatok hanem beszélgetni próbáltam és vannak képzeld ellenpéldák is nem csak a negatív szar amiket te is nyomsz. Pont ez a baj ezzel az oldallal ha valaki leírja a pozitív történetét el van nyomva mint egy cigicsikk és rá van aggatva ,hogy BIZONYGAT. Mert a negativitás mindenek felett, Ti nem tudjátok befogadni a pozitív dolgokat. Megnyugtatlak nem ez az első komoly kapcsolatom, és a férfiakkal eddig sem volt problémám úgyhogy gondolsz amit akarsz. Nagyon megkeseredett lehetsz ennyi idősen felnőtt gyerekekkel a hátad mögött ha ilyen szinten alázol egy ismeretlen embert és vádolod olyan dolgokkal amiknek a fele sem igaz. Én tudtam eddig is normálisan kommunikálni, érvelni véleményezni. Volt amiben osztottam is a véleményed. De pont az ilyen szarrágók miatt született meg bennem a kérdés akik lenézik a másikat INDOKOLATLANUL. Te is csak erősíted a fenti példát. Remélem ha az egyik lányod szeret bele egy gyerekes férfibe hasonlóan jó támogató édesanya leszel, az ilyenek képesek lennének kitagadni is a saját gyereküket annyira ostobák. És nem akartam személyeskedni de mostmár sajnos átkell térnem rá a válaszaid alapján. De őszintén kérem ,hogy te többet ide ne írj. Keressél más témát és ott fröcsögjél.
2023. febr. 3. 14:06
 39/50 anonim ***** válasza:
71%
Jézusom kérdező! Neked tényleg van valami lelki jellegű problémád ami ebből fakad. Nagyon vehemensen és erőszakosan reagálsz, ha nem azt olvasod amit szeretnél. Szerintem töröltesd ezt a kérdést, mert a végén idegösszeomlást vagy stroke-ot fogsz kapni. Az viszont biztos, hogy mentálisan amit csinálsz az nagyon nem egészséges. Pszichológus segítségére lenne szükséged, aki segít neked, mert szemmel láthatóan tényleg problémáid vannak. Nagyon nagyon durva!
2023. febr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:

39! A normális véleményeket fogadom, a vádaskodást, minősítgetést NEM! A kedves hozzászóló pedig több válasza óta ezt csinálja.

Nem ismerjük egymást, ne akarjunk megmondani olyan dolgokat amiről fogalmunk sincs. Nem ismer, miből gondolja ezeket amiket ő a fejemhez vág? Nem lehet túl intelligens nő.


Innentől én nem kívánok ide írni többet. A normális válaszolóknak köszi.

2023. febr. 3. 14:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!