Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen beteljesületlen szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen beteljesületlen szerelem volt az életedben, ami azóta is néha eszedbe jut?

Figyelt kérdés

Akár távolság, korkülönbség, "tiltott" személy (pl. egy ismerős vagy rokon párja), tanár-diák, családod ellenezte, szóval mindenféle különböző ok miatt nem jöhetett létre kapcsolat. Viszont úgy éreztétek, hogy más körülmények között kibontakozhatott volna.

Főleg olyanok válaszát várom ahol kölcsönösek voltak az érzések de igazából bárki írhat, akinek van/volt beteljesületlen szerelme és a mai napig néha gondol arra, mi lett volna ha csak kicsit másképp, más helyzetben alakulnak a dolgok.



2023. ápr. 15. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem szokott ilyen személy hiányozni. Inkább olyan szokott, aki nagyon odavolt értem, de én nem viszonoztam, csak aztán rájövök, hogy olyankor sem ő hiányzik, hanem a figyelem.
2023. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerencsére semmilyen. Olyasmi még csak-csak, hogy "vele lehetett volna szexuális viszonyom" és balekságból elszalasztottam, de szerelmes sosem voltam, és addig jó.
2023. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Ebben a történetben a körülmény én magam voltam.


Egyszer egy lányról azt mondták nekem a barátnői, hogy szerelmes belém. Ez nagyon feldobott akkor, ő volt az "első". De sajnos nagyon félénk voltam és ő sem volt rámenős, így csak levelezés maradt. (90-es évek eleje, tehát hagyományos levél, pedig kb 1 km volt csak közöttünk).

Sosem lett több, végül felszedett egy másik lány :D.


Pár éve megtaláltam fb-on, beszélgettünk kicsit, azt mondta, hogy sikeres lett az életben, mert a viselkedésem miatt azt hitte, nekem nem volt elég jó, ezért szorgalmasan tanult és az iskolái után is folyton képezte magát.


Sosem gondoltam volna, hogy ekkora hatással lehettem valakire; igazából emiatt érdekes nekem a történet.

2023. ápr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
:)
2023. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Tisztelem a másik embert annyira, hogy nem adom ki a történetet:)
2023. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalabb koromban volt egy lány, akivel kialakulóban volt valami, eljött velem randira sétálni is, utána fel is jött hozzánk dumálni, mert akkoriban nagyon hideg volt kint és kint már nagyon fáztunk.

Mikor már eljutottunk volna a következő szintre, meghalt az apukája.

És elzárkózott mindenkitől konkrétan, hiába kerestem, hívtam,írtam neki, semmire nem reagált. Pedig mellette akartam lenni, segíteni neki.

Barátnőjével legalább néha beszélt, tőle tudtam meg pár dolgot néha, de nekem egyszer sem válaszolt.

Na most ha ez nem történt volna meg, szerintem a mai napig együtt lennénk.

2023. ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

Engem nem ilyenek zavarnak.

Hanem olyan szakítasok hogy pl kamuztak rólam hogy megcsalom, ő meg elhitte es nem volt igaz es ezért szakitott.


De igy jártam a tiniszerelmemmel is hogy nem bízott bennem azt hittem csalom erre elhagy es mai napig is megbizhatatlannak HISZ. Mikozben az egyik leghűsegesebb kötödő ember vagyok a földön.


A 3.al szintén félreértések miatt van vége.


Olyanok miatt mennek tönkre a kapcsolataim amiket a másik HISZ, miközben nem is ugy van. Ártatlanul vagyok büntetve. Úgy szakítanak, hogy nem is tettem semmit.

És soha nem isnfogják elhinni megtudni se azt hogy én valóban szívvel lélekkel és hűen szerettem és téved. Nem hisznek nekem.


Ilyeken marom magam sokszor.

Hogy fantom, nem létező problémák miatt van vége. Amik ellene tenni se lehet mivel nem is léteznek.

2023. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
*azt hitte csalom
2023. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
De ahogy igy leirtam, most látom, hogy tényleg nem egy féltekeny embert vonzok be, akik valahogy nem a reálvilágban élnek hanem kitalálnak maguknak vmi kissvilágot és azt húzzák rám:(
2023. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%

A másik, amit mindig is utáltam és több eset is volt hasonló:

- A nőnek tetszettem, látszott rajta, mosolygott is, dumáltunk tök jól alakulhatott volna minden.

- Majd a kedves barátnői lebeszélték rólam a nőt. Bebeszélték neki, hogy tőlem sokkal jobbat is kaphat stb., pedig én tetszettem neki, és nem más.

Sajnos nem egy ilyen eset volt :/

2023. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!