Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen beteljesületlen szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen beteljesületlen szerelem volt az életedben, ami azóta is néha eszedbe jut?

Figyelt kérdés

Akár távolság, korkülönbség, "tiltott" személy (pl. egy ismerős vagy rokon párja), tanár-diák, családod ellenezte, szóval mindenféle különböző ok miatt nem jöhetett létre kapcsolat. Viszont úgy éreztétek, hogy más körülmények között kibontakozhatott volna.

Főleg olyanok válaszát várom ahol kölcsönösek voltak az érzések de igazából bárki írhat, akinek van/volt beteljesületlen szerelme és a mai napig néha gondol arra, mi lett volna ha csak kicsit másképp, más helyzetben alakulnak a dolgok.



2023. ápr. 15. 18:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
10 ilyen nekem is volt hogy amiért a haverjainak nem jöttem be nem vettek be a bandába erre mentünk rá.
2023. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
Nincs ilyen. Ha beteljesületlen lett volna akkor tettem volna érte. Ami vége lett az mindig azért lett vége, mert vége kellett lennie.
2023. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%
Mindkettőnknek párja volt. Ő szakított volna, én viszont nem tudtam így lezárni egy kapcsolatot, mindenáron meg akartam próbálni megjavítani, úgyhogy én magam voltam az, aki az akadályt állította. Próbáltunk barátok maradni, de nem ment, mert hónapok múlva is pontosan éreztük, hogy nem múltak el az érzelmeink, csak már nem beszélünk róla.
2023. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Távolság,korkülönbség,minden megvolt.

De leginkább a saját félelmeim vele kapcsolatban.

De talán annyira nem volt kölcsönös,mert mást választott.

2023. ápr. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
57%
Volt már több is és mindegyiknek nyomon követem az életét azóta is, nem tudtam teljesen elengedni. Persze van, akivel azóta már össze sem jönnék, mert már nem aktuális. De egyiküket sem utáltam meg, mint azok, akik viharosab szakítottak egymással, csak szépen elmúltak a gyengéd érzések. De tisztelem, szeretem őket és nem csodálom mai napig, hogy szerelmes voltam beléjük, mert számomra csodálatos emberek. Sajnos valamiért egyoldalúak maradtak, nem lett közös az utunk, de rám nagy hatással voltak.
2023. jún. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!