Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért szereti a rendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szereti a rendes, józanéletű és okos lányok/nők többsége azokat a férfiakat, akiket nem szabadna?

Figyelt kérdés

Világéletemben vonzottak a kedves, intelligens és normális lányok, nagy szerencsémre többnyire csak velük volt gondom. Pont ezért gondolom furának, hogy sosem volt problémájuk a feléjük irányuló érdeklődésemmel. Én sem rendes, sem normális, sem kedves nem vagyok, nagyon rossz, manipulatív a személyiségem, és még drogfüggő is vagyok. Annak ellenére, hogy ezekkel kapcsolatban őszinte vagyok, egyiküknek sem okozott különösebb gondot. Miért van ez?


Sokszor érzem úgy, hogy a függőségeim ellenére nekem kell racionálisnak maradnom. Ha nem tudnám a valószínűsíthető végeredményt és nem mondanék nemet, mindegyikük nyitott lenne egy párkapcsolatra velem. Minden nő első párkapcsolati szabálya kellene hogy legyen, hogy nem nyitunk (kemény)drogfüggők felé.



2023. máj. 9. 20:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
A csajok általában nem a szerény visszahúzódozó pasikat kedvelik hanem akiben van spiritusz, ez van.
2023. máj. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%

Ha azt nézed minél több ilyen nővel legyen dolgod, kifejezetten sikeres vagy.

De ha úgy nézed az ilyen nők hosszútávra gondolnak akkor láthatod, hogy folyamatosan elbuksz.

Egy jozanéletű és okos nő nem marad meg olyanok mellett mint mi, mert lehet beleharap a tiltott almába, de nem marad meg ezen az étrenden hosszú távon. Ha pedig igen, akkor lehet felül kell vizsgálni az "okos" jelzőt. Vagy te vagy pszichopata módon túlságosan is malipulatív.

2023. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Es sokukat az sem gondolkodtatja el, hogy nyiltan kimondom, "valoszinuleg ossze fogom torni a szived". Gondolom a fejukben az megy, hogy "en majd megvaltoztatom", "nyilvan ez csak forditott pszichologia" vagy "pont az oszintesege miatt o a tokeletes".
2023. máj. 9. 20:37
 4/30 anonim ***** válasza:
2023. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

2.

Koszi a valaszod! Nagyon probalok arra figyelni, hogy ne legyek manipulativ. Foleg, ha ismerkedesrol van szo, nagyreszt teljesen oszinte vagyok a masikkal.


A kerdesem igazabol azert szuletett meg, mert szeretek egy masik nezopontbol betekinteni a sajat eletembe, es sokszor megdobbenek, hogy egy parkapcsolat velem kb. erzelmi trauma szinten lehet. En nyilvan nem vagyok az egyetlen ilyen ember, szoval a csajoknak jobban kellene figyelniuk.

2023. máj. 9. 20:44
 6/30 anonim ***** válasza:
89%

Én biztosan nem járnék drogossal, alkesszal és semmilyen függővel.

És erősen kétlem, hogy a többség járna drogossal.

2023. máj. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
52%

Én budai "sznob" családból származó és "elit" környéken felnőtt (II. kerület) lányként világ életemben el voltam kényeztetve és szinte az egyetlen feladatom az volt hogy tanuljak. A rokonom többsége is értelmiségi munkaköröket tölt be, jómódű emberek. Nekem is világ életemben meg volt mindenem és mindentől óvva és védve voltam, úgymond sosem kellett komolyabban megküzdeni semmiért a vizsgákon kívül.


Viszont egy idő után nekem ez nagyon unalmassá vált és épp azért nem vonzódok az öltönyös szépbeszédű értelmiségi emberekhez, nekem sokkal inkább vonzóbbak a tetovált, kigyúrt, drogos, sittes, bűnöző egyének mert én magam nem vagyok olyan és el sem tudnám magamat képzelni ilyennek. De nekem valahogy pont ez a vonzó bennük mert olyan dolgokat mernek megtenni amit én soha és emiatt "megtetszenek" mert mellettük érzem úgy hogy izgalmas az életem.


24 L

2023. máj. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Biztos jól nézel ki, ez az alap, ezért eltűrik a függőségedet, vagy azt gondoljak majd később elhagyod. Lehetsz te a világ legrendesebb embere, ha nincs benned semmi vonzó a nőknek. Így működik ez.

N

2023. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
79%
Valósuzínűleg unják a jókislány életet, ki szeretnék próbálni a másik oldalt is.
2023. máj. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
90%

#5 ebben az esetben az izgalom, vagy nem tudom én sem. Én is le lettem pattintva egy alkeszért, mondván nem vagyok elég férfi aztán könyörgött vissza, ja meg be lett ütve a feje. Én nem tudtam volna megtenni de tenyleg ez kell sokszor a nőknek vagy nem tudom. Nem én vagyok az egyetlen akit dobtak egy tahó szövegelős amúgy ronda vagy idősebb ember miatt.

Az viszont a legrosszabb kombó, ha nem vagy kemény a nővel és rosszéletű ember is vagy. Mondjuk most nagyon átmentem ilyen incel stílusba hiszen minden nő más, van akit nem fogsz bevonzani soha-soha a pusztító életeddel. Ez az okos nő, és ezért kell felülbírálni mit gondolsz róla mennyire okos

2023. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!