Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért szereti a rendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szereti a rendes, józanéletű és okos lányok/nők többsége azokat a férfiakat, akiket nem szabadna?

Figyelt kérdés

Világéletemben vonzottak a kedves, intelligens és normális lányok, nagy szerencsémre többnyire csak velük volt gondom. Pont ezért gondolom furának, hogy sosem volt problémájuk a feléjük irányuló érdeklődésemmel. Én sem rendes, sem normális, sem kedves nem vagyok, nagyon rossz, manipulatív a személyiségem, és még drogfüggő is vagyok. Annak ellenére, hogy ezekkel kapcsolatban őszinte vagyok, egyiküknek sem okozott különösebb gondot. Miért van ez?


Sokszor érzem úgy, hogy a függőségeim ellenére nekem kell racionálisnak maradnom. Ha nem tudnám a valószínűsíthető végeredményt és nem mondanék nemet, mindegyikük nyitott lenne egy párkapcsolatra velem. Minden nő első párkapcsolati szabálya kellene hogy legyen, hogy nem nyitunk (kemény)drogfüggők felé.



2023. máj. 9. 20:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
84%
Csak azt tudom mondani amit már a 2. Hozzászóló is írt. Akinek 3 agysejtnél több van (és van egészséges lelkivilága, normális önértékelése) az nem akar együtt lenni valakivel, aki ilyen, pláne nem hosszabbtávon. A tinédzserek akiknek még nincs kifejlődve a személyiségük, az értékrendjük lehet még szóba állnak veled vagy azok akik sekélyesek és nem látnak a külsőségek mögé. De ha te nem találod az ilyen embereket értékesnek akkor magadról miért gondolod, hogy az vagy? Ha belül nincs semmi.
2023. máj. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
79%
Hm ebben van valami, valahogy én is így vagyok ezekkel viszont én nem drogozom meg nem is iszom. Tetovált vagyok, edzem, ha valami bajom van mindig oda mondom, mások véleménye nem igazán érdekel, mindig önmagamat adom. Ez vonzza a nőket, igaz nincs se diplomám, sem érettségim, nem járok öltönyben, és képzeld még audim sincs, viszont jól keresek és kényelmes az életem. Ezekben lehetne látni kismillió dolgot, de egy nagy igazság van a nőnek férfi kell, nem pedig egy pincsi kutya.😉
2023. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

8.

A külsőmmel nyilván nincs gond, de így hogy a fenébe tudjam, hogy ki az, aki valóban engem kedvel, nem pedig a külsőmet vagy izgalmat?

2023. máj. 9. 21:04
 14/30 anonim ***** válasza:
9%

Én a drogosoktól tartózkodok, mert hiába őszinte, amikor be van állva, akkor nem önmaga az illető.

De... szép vagyok, okos, jól keresek, megvan mindenem és a legbunkóbb, legerőszakosabb, legveszélyesebb alakokat keresem 14 éves korom óta. Nagy sikerrel amúgy. Volt már életellenes bűnözőm, piti tolvajom, nárcisztikus pszichopatám, gruppenimádó biszexem, szadista érzelmi nullám. Én akkor érzem, hogy élek, amikor ilyen elnyomó kapcsolatban létezek, nyilván gyerekkori traumák okozzák, de nem érdekel az eredete. Próbálkoztam én jófiúkkal, de egyszerűen kiszáradok tőlük. Nekem nem megy a "milyen napod volt édes mit ettél" stílusú szövegelés. Csak az extra dolgok érdekelnek a másikból.

Mielőtt még...van tulajdonosom most, a város legfantasztikusabb elmebetegje. nem keresek.

2023. máj. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
80%
#14 okos nőkről szól a kérdés, véletlenül sem rólad.
2023. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
48%

15


PhD fokozatú MsC végzettségem van. Deviáns vagyok, nem hülye.

2023. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
#16 De mégis ha a Belga -szerelmes vagyok te beléd szintű stílustól te begerjedsz a tanulmányi eredményeid ellenére hülye vagy. Nem hiszem el, nem hiányoznak a mély beszélgetések, mert gyakorin azt nem lehet kiélni.
2023. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
47%

17


Nem hiányoznak a mély beszélgetések férfiakkal. Arra van családom, velük szeretetteljes a kapcsolatom.

Nem kötelező minden embernek romantikus párkapcsolatban megtalálni a boldogságot. Hidd el, próbáltam. Rossz partner vagyok, mivel nem élvezem azt a szerepet, a társadalmi konvenciók miatt pedig nem fogok úgy élni, ahogy utálok.

2023. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Ok, Ez így más mert nem találsz okos férfit ha eleve eldöntött a "rossz partner vagyok" állapot. De ha nem is keresed akkor valahol jó úton jársz ha ez nem készít ki lelkileg.
2023. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Nekem hiányoznak a mély beszélgetések nőkkel. Nem vagyok én bűnöző, kigyúrt sem vagyok már, tetkóm egy sincs. A kommentek alapján és az ott elhangzott személyekhez mérten teljesen jó arc vagyok. Király!
2023. máj. 9. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!