Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felnőtt,életerős férfi kerti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt,életerős férfi kerti munka helyett neki akar állni tollas labdázni?Nagyon kiakadtam ezen. Igazam volt?

Figyelt kérdés
Eső után mindig sok a tennivaló a kertben, és mindig meglátom a melót. A pasim nem. Mosogatás után adtunk a nyulaknak enni,és elkezdi,hogy tollasozzunk. Nagyon kiakadtam, mert azon kellene gondolkoznia,hogy mivel tudja szépíteni a kertünket, eltüntetni a nem oda való dolgokat..erre fel ő játszogatni akar, mint egy gyerek. Nektek erről mi a véleményetek?
2023. máj. 15. 18:45
1 2 3 4 5 6
 11/51 Kitana. ***** válasza:
81%

Ja, szerintem is tök normális, miután a napjaid nagyobb részét eleve a munka teszi ki, még a szabadidőnket is csesszük el saját magunk által kreált hülye szabályokkal. :D

Mi történik, ha előbb tollasoztok? Felhív a falusi kertbizottság főnöke, hogy nem lett kész a kert időben és lebsz vagy mi?

2023. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
88%
Akart ő is kertet?
2023. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
Igen,közös döntés volt.Azt mondta ő is segít..sőt a mai napig azt mondja..majd megcsináljuk..Helyesbítek.MEGCSINÁLOM
2023. máj. 15. 19:03
 14/51 anonim ***** válasza:
88%
Add kölcsön a pasid,1000éve nem tollasoztam,jó lenne már.
2023. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem gáz vagy.Undorodom tőled.
2023. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
Nem zavar,hogy ki mit mond,hogyan gyalázkodik. De még egyetlen ép választ sem kaptam a kérdésre. Nem azt kértem,hogy engem fényezzen bárki is,vagy értsen egyet velem. Az volt a kérdés,hogy mi a vélemény arról,ha egy felnőtt férfi előbbre valónak tekinti a játékot,mint az igényes környezetet. Ennyi.
2023. máj. 15. 19:11
 17/51 anonim ***** válasza:
100%
Mi a probléma a jelenlegi környezetetekkel? Mi teszi igénytelenné?
2023. máj. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tollassal van itt a baj, csak most telt be a pohár, igaz?
2023. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
71%
Az a velemeny, hogy joga van ugy tolteni a szabadidejet, ahogy akarja. Valoszinuleg nem egyezik a kerteszkedesrol vallott elkepzelesetek. Ha nem juttok dulore, akkor a kert tema tonkre fogja tenni a kapcsolatot.
2023. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:
Ha minden egyes nap,amikor nem esik az eső,és ezzel nyektet, igen betelik a pohár vele egy idő után.Minden nap tollasozni,meg játszani munka helyett? Főleg úgy,hogy közös döntések vannak, együttélés stb..Vannak szabályok.Előbb a munka,utána a szórakozás.
2023. máj. 15. 19:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!