Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felnőtt,életerős férfi kerti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt,életerős férfi kerti munka helyett neki akar állni tollas labdázni?Nagyon kiakadtam ezen. Igazam volt?

Figyelt kérdés
Eső után mindig sok a tennivaló a kertben, és mindig meglátom a melót. A pasim nem. Mosogatás után adtunk a nyulaknak enni,és elkezdi,hogy tollasozzunk. Nagyon kiakadtam, mert azon kellene gondolkoznia,hogy mivel tudja szépíteni a kertünket, eltüntetni a nem oda való dolgokat..erre fel ő játszogatni akar, mint egy gyerek. Nektek erről mi a véleményetek?
2023. máj. 15. 18:45
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
94%

Nekem meg az a kérdésem, hogy pontosan mi az, amit szerinted KÖTELEZŐ AZONNAL eső után elvégezni a kertben?

Mert qrvára nem mindegy, hogy csak simán ketyós vagy, aki felesleges feladatokat talál ki, avagy tényleg halaszthatatlan azonnal eső után kerti munkát végezni, mivel hogy ezzel példálóztál.


Tételesen sorold fel mik azok a munkák, amiket meg kell csinálni és miért pont eső után kell, miért pont hétköznap kell, miért pont ma kötelező, miért nem lehet elhalasztani, mi történik, ha ma nincs megcsinálva, csak holnap, esetleg hétvégén.

Várom a válaszod.

2023. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:
És akkor most én kérdezek. Ki a jó TÖKÖM vagy te,hogy számon kérsz itt bárkit is?
2023. máj. 15. 19:19
 23/51 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van kertem,de en nem megyek ki kerteszkedni sarban. Mi nem varhat addig, amig kicsit felszarad a fold?
2023. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%

#20 Miért is nem lehet mindkettőt?

Teszem azt van 3 óra szabadidő, abból miért nem lehet 30 percet tollasozni, 2-2,5 órát dolgozni?

Úgy írsz, mintha egy bolond őrmester lennél.

2023. máj. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
93%
Kerdezo, mi a banatnak irsz ki kerdest, ha nem tudsz szamodra nem megfelelo valaszt elfogadni? :-D
2023. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:
Mert ha van 2-3 óra ami alatt lehet dolgozni, akkor azt játékra fordítja,vagy ki sem dugja az orrát. Ennyi.
2023. máj. 15. 19:21
 27/51 Kitana. ***** válasza:
95%

"Előbb a munka,utána a szórakozás."


Megbolondulnék, ha ilyen emberrel kellene együtt élnem. Nem a főnöke vagy vagy az anyja. Tök normális védelmi reakció, hogy egy ilyen ember mellett egy idő után lófszt sem akar csinálni az ember.

Mindig azután állok neki bárminek, hogy kiszórakoztam, pihentem magamat, meglepő módon így is rendben van minden. Mondjuk engem nem bszogat senki, hogy csináljam meg, úgyhogy még kedvem is van hozzá általában.

2023. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
76%

#22 Figyelj, agresszív kismalac.Te kérdeztél, mi meg válaszolunk.Akkor lehet igazságosan válaszolni, ha nem hazudozol.Bár ahhoz minimális önkritikát kéne gyakorolnod, de erre képtelen vagy, mert egy agresszív, gyogyós barom vagy.

A párodnak van igaza, örülj, hogy elvisel.Most már semmi kétség afelől, hogy mindenben te vagy a hibás, mivel bolond és idegbeteg vagy.Ez tisztán lejön a szövegeléseidből.

Kérdésedre a válasz: mindenben a párodnak van igaza, neked meg semmiben.Változz meg, mert elviselhetlen vagy.Ha nem változtatsz, akkor el fog hagyni és/vagy pszichiátriára fogsz kerülni, mert idegbeteg, agresszív és kényszerbeteg vagy.

2023. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
Te meg dologtalan semmirekellő. Gondolom az udvarod is olyan mint a trágyadomb.
2023. máj. 15. 19:26
 30/51 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kert is van,állatok,az udvart is rendbe kéne rakni.De,ha ennyire semmiben nrm segít,ennek úgyis szakitás lesz a vége.Eső után meg csak gombát szedni lehet,amig meg nem szikkad kicsit.A pakolast meg akár mikor.
2023. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!