Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felnőtt,életerős férfi kerti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt,életerős férfi kerti munka helyett neki akar állni tollas labdázni?Nagyon kiakadtam ezen. Igazam volt?

Figyelt kérdés
Eső után mindig sok a tennivaló a kertben, és mindig meglátom a melót. A pasim nem. Mosogatás után adtunk a nyulaknak enni,és elkezdi,hogy tollasozzunk. Nagyon kiakadtam, mert azon kellene gondolkoznia,hogy mivel tudja szépíteni a kertünket, eltüntetni a nem oda való dolgokat..erre fel ő játszogatni akar, mint egy gyerek. Nektek erről mi a véleményetek?
2023. máj. 15. 18:45
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki azonnal menjen kapalni! 🤣🤣🤣
2023. máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 Kitana. ***** válasza:
100%
Amúgy még csütörtökig esőt ír, szóval tök felesleges megcsinálni azt az SOS azonnal elvégzendő szupertitkos eső utáni kerti melót, mert lehet holnap újra kezdeni, aztán megint.
2023. máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%
Gilisztákat akarsz fogni,hogy ennyire sürgős??
2023. máj. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 Kitana. ***** válasza:
96%
#34 Vagy csigákat a vacsihoz :D
2023. máj. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
92%

#29 Nem, patika rend van kint is, bent is, meg ott bent is 😉.Tudod, a fejemben.Ott is rend van.

Mégsem vagyok idegbeteg, kényszerbeteg, a családom sem az.

Téged tiszta szívből szánlak.Sivár és keserves életed lesz még neked.A gond az, hogy másét is tönkreteszed.

2023. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
100%
Nalam most tok rendrtlenseg van, mosott ruhak nincsenek kivasalva. Felnott, eleteros no vagyok es most engedek egy kad vizet es nezek egy filmet. Mert csak :-D
2023. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
100%

Szerinten te vagy az aki nemrég kiírt egy kb ugyanilyen kérdést, hogy a pasija döglik a gép előtt, a kert meg a szalad, a gazok nőnek stb...

Aztán kiírtál egy másik kérdést, hogy hol ismeretsz meg normális pasikat.

Most kiírod újra ezt a kérdést....

Hmm...

2023. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, te már pár hete tettél fel kérdést, igaz? Te vagy az, akinek a pasija semmit nem csinál meg otthon. Figyu, két lehetőséged van. 1. Egy elégedetlen, mindig fáradt házicsicska maradsz. 2. Hazaküldöd az anyukájához, takarítson a hülyegyerekére az. Ez a pasi mindig ilyen marad, hiába zsörtölődsz. Az a férfi típus, aki leszar mindent, mert más majd megcsinálja.
2023. máj. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, milyen kerti teendőitek vannak, amik ennyire sűrgetőek?
2023. máj. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos nekünk is van kert, én lebetonoztatnam ha lehetne
2023. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!