Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő/lány, miért tartja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő/lány, miért tartja ijesztőnek, ha leszólítja őket egy férfi?

Figyelt kérdés

Persze, vannak azok a hölgyek akiknek van okuk félti, vagy legalább is tartani egy idegen pasitól, mert mondjuk félnek, hogy a pasijuk teszteli őket, vagy pénzesek, és e miatt támadástól/lehúzástól tartanak.

Akkor is érthető a gyanakvás, ha bizalmi melója van a nőnek, pl.:magas rangú hivatalnok.

Az is elfogadható indok, ha valakit vert a palija és/vagy apja.

És persze akkor is, ha a nő ronda és/vagy dagadt, és e miatt csak kihasználós pasik találják be.


De és most a szó jó értelmében "más", mondjuk úgy "átlag" nőkről beszélek. Azokról, akiknek sem a melójuk, sem a vagyoni helyzetük, sem a hátrányos külsejük nem teszik rossz szándékú emberek célpontjává.


Szóval egy átlag nő, miért fosik a pasik közeledésétől, pl.: utcán, boltban, könyvtárban, tömegközlekedési eszközön,...?

Miért jobb a melóban ismerkedni, ahol majd a szakítás után is bámulhatod a srácot, hogy mással megy haza? Vagy egy baráti körben, ahol már mindenki volt mindenkivel? Vagy neten, egy 234 km.-re élő pasival? Vagy az ingyen szexpartner kereső TINDEREN...akkor inkább hírdes fizetős oldalon, és ne ingyen dugjanak!?



2021. máj. 31. 19:32
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
78%
En azota nem állok le, miota egy srac ismerkedni akart velem én nyitott voltam rá, aztán ez miatt kiröhögött és lekezelt.
2021. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
91%

Azért, mert ha utcán vagy megállóban odajön hozzám egy idegen faszi, az az esetek többségében piára gyűjt aprót, vagy elmebeteg, vagy drogos, vagy el akarja adni a szerveimet (esetleg engem úgy kompletten).


Üdvözöllek a valóságban. Pro tipp: ha mégis utcán akarsz ismerkedni, amit amúgy nem javaslok, akkor találj valami indokot legalább, amiből elindulhat a beszélgetés. Vagyis, hogy azt higgye a lány, hogy NEM ismerkedni akarsz, hanem tényleges okkal fordultál hozzá.

2021. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

1.-re.


Tehát 1 elmebeteg miatt, leírod az összes pasit, köztük akár a nagy Ő-t is?

Érdekes. Szánalmas. :(

2021. máj. 31. 19:40
 4/46 anonim ***** válasza:
84%
Nem feltétlen ilyesztő csak egyszerűen nincs szükségük rá, hogy valami vadidegen hülye zaklassa őket. Találnak eleget enélkül is, akkor meg mit fárasszák magukat ezzel.
2021. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom nagyon frusztrál, hogy nem jársz sikerrel az utcán való ismerkedéseid során.

1. Lehet, hogy egyes nők nem félnek alapból, de te nem tetszel nekik. Ha egy szimpatikus srác menne oda, akkor benne lennének az ismerkedésben.

2. Engem például tényleg megrémiszt, ha az utcán leszólítanak, de nem ilyenek miatt, mint amiket írsz... egyszerűen sokan nem annyira nyitottak, vagy kicsit szociális fóbiában szenvednek. Szerintem rettentően kínos tud lenni egy ilyen kis leszólítás, kellemetlenül érzem magam, nehezen kommunikálok egy teljesen idegennel.

2021. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
80%
Arra tippelek, hogy a nők nem a magas, sármos jóképű férfiak közeledésétől félnek, hanem a csúnya, lecsúszott, önkritikával nem rendelkező fazonoktól. Nekem sem tetszene, ha ilyenek járkálnának oda hozzám 2-3 naponta.
2021. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
92%

Ja, és egyébként én sajnos az utcán ismerkedő férfiakat gyakran úgy képzelem el, mint akik órákig járják a várost, és minden valahogyan kinéző nőnél bepróbálkoznak. Számomra nem vonzó, amikor valaki ennyire elszántan kapcsolatot keres.


Persze az is elképzelhető, hogy valaki meglátott, és én valóban annyira megtetszettem neki, hogy bár nem gyakran csinál ilyet, de nem akarta elszalasztani a lehetőséget. Ez aranyos, de őszintén megvallva egy ilyen helyzetre kevesebb esélyt látok.

2021. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
14%
Az adoniszok bármikor mehetnek, nem lesznek elhajtva. :)
2021. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
85%
Na, most majd mondhatunk bármit, oldalokon át sem fogod felfogni, hogy van aki szimplán csak nem akar ismerkedni sem veled sem mással. Nem azért, mert fél, hanem mert nem kíváncsi senkire. Vagy ha éppen fél is, neked ahhoz semmi közöd sincs. És egy nő sem köteles leállni beszélgetni egy jött-ment alakkal sem, akkor sem, ha éppen esetleg megállapítja, hogy nem csúnya aki odament hozzá.
2021. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
7%
6-os, pontosan. Szép is lenne, ha valami top játékost visszautasítanának. Az mi lenne, forradalom?
2021. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!