Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én buta liba most mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én buta liba most mindent elrontottam? (szappanoperába illő sztori,csak akkor olvasd el ha tényleg segíteni akarsz)

Figyelt kérdés

Sajnos nem egy latin szappanopera forgatókönyve. Ez a masszív valóság gyerekek.

Ez történik akkor amikor két lelkisérült egoista hülye gyerek találkozik egymással.



Kommentbe fog csak kiférni a komplett sztori.


Nem akarom túlbonyolítani,adott egy nő 24 éves fiatal nő (én) aki már menekül az őt túlidealizáló férfiak elől, mert az attraktív külső miatt a férfiak egy szexkultúszt emelték köré, amit ez a buta lány (igen,én) még meg is tolt azzal hogy korábban fehérneműmodellkedett és olyan szexis ruhákat vett fel amik igencsak kiemelték az adottságokat.

Miután elege lett ebből abbahagyta, ekkor megismeredett egy lelkisérült nőcsábásszal aki egy drága sportautóval és nőkkel próbálja elnyomni a sebzett szívét, azt hogy a volt barátnője akit nagyon nagyon szeretett átverte, még a mai napig szereti ezt a lányt de ezt elfojtja magában miközben nőzik, minden nőt átver-kihasznál, egész háreme van.



#szerelem #toxikus szerelem
2023. máj. 23. 15:05
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Nembaj,ha valóban ez a helyzet legalább most tőlem kapott egy nagy pofont az egója!Kellett ez neki nagyon megérdemelte!
2023. máj. 23. 15:55
 12/29 anonim ***** válasza:
96%

Én is csináltam már gáz, éretlen dolgokat bőven felnőttként, de még a közeledben sem vagyok:-) A tetteid, a fogalmazásod, bocsi, de nagyon ciki. A férfi sem tűnik jobbnak, szóval, ne vallj be semmit, hagyd, és inkább próbálj tanulni belőle, hogy másnál ne kövesd el majd ezeket!


Azt amúgy nem látod, hogy saját magadat hányszor, és mennyire aláztad meg? És végeredményben te kaptad a legnagyobb pofont, csak mondom…

2023. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
91%
Tőled nagyobb pofont nem kapott senki. Szerintem örült, hogy megszabadult tőled viccen kívül. Jó volt egy ideig szórakozni rajtad, lehet ő is bebeszélt magának ezt azt, de mivel elkezdtél játszmázni, holott ő korrektül megmondta, hogy Casanova, sőt még le is hordtad hát arra enged következtetni, hogy fellélegzett, hogy már nem vagy képben.
2023. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
miert én kaptam a legnagyobb pofont? szerintem az a lány aki nem tudja a sötét oldalát és csak egy pótlék sokkal rosszabb helyzetben van, és őt szószerint ki fogja használni testileg is főleg ha mondjuk még komolyra fordulna és egy ilyennek szülnek gyereket... nekem ő csak egy fiú marad Belgiumból a többi lánynak egy fiú aki megb*szta őket és elhagyta
2023. máj. 23. 16:44
 15/29 anonim ***** válasza:
96%

A csávónak semmi lelki baja nincs , csak hülyített a szokásos pasi dumával "hogy te különleges vagy , neked megtudok nyílni"

Tudod hány pasi írta már le ezt nekem?

Nem tudom mit ugrálsz egy ilyen álomvilágban. Közöd nincs hozzá , nem is töltöttél vele fizikálisan időt.

Azt se tudod mit hazudik vagy nem hazudik neked. Tekintve hogy te is össze vissza hazudtál neki.

Itt minden nő aki ott van vele, és találkozik vele lényegében nyert veled szemben.

Amíg nem nősz fel agyilag, és nem hagyod abba ezt a felszínes viselkedést, egy értelmes kapcsolatod nem lesz.

Esküszöm mintha egy 16 éves írta volna ezt az egészet....

Ilyen idióta nőt én még Esküszöm nem láttam 😅


"kirtam egy kreált sztorit magamró(hogy amikor hosszú csipkeruhában vagy és a kislányod felhúzha a szoknyát ami alatt nincs bugyi. 😂ne kérdezzétek miért tettem"


Erre meg annyit mondanék hogy undorító.... anyuka létedre elsüllyedhetnél szégyenedben. Büszke lehet rád a lányod.

Szánalmas

2023. máj. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
88%

"szerintem az a lány aki nem tudja a sötét oldalát és csak egy pótlék sokkal rosszabb helyzetben van"


Hát persze. Nyilván igaz is minden amit neked írt.

Annyira lehet veled őszinte mint te vele 😅

2023. máj. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
96%

Neked egy fiú Belgiumból, akivel próbáltál játszadozni, de öngólt rúgtál, más nő karjába terelted, és pattintott a fenébe.


Csak egy fiú Belgiumból, akit vissza akarsz kapni valahogy, és majd megesz a fene, hogy más nővel van.

2023. máj. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
95%

Jelenleg te kaptad tőle a legnagyobb taslit. Az, hogy velük mi lesz, vagy mással mi lesz téged mit izgat? Ja, azért, mert nem téged b@szogat (ahogy írtad, csak a szavaiddal élek)! 😂


Keress mást, aki téged fog, lehet az is felcsinál és egyedülálló többszörös anyuci leszel ismét.


Hány éves vagy, 15?Gyereked van, vele foglalkozz, ne idegen pasassal, aki csak hülyére vett. Tudod mi lett volna? Maximum elment volna hozzád, vagy te hozzá és megb@szott volna! Nem több!

Akkor mit nézetnéd még le magad jobban, mint eddig? Normális vagy? 🤦‍♀️

2023. máj. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
95%

Találkoztatok ti egyáltalán?

Jelenleg inkább a "pincsi" nő áll nyerésre, a majdnem hapid vele van, te meg egyedül a mérhetetlen sok hazugságoddal.

2023. máj. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező fú ba**ki ezt elég volt végig szenvedni. Te is csak szórakoztál vele kelletted magad és egyebek. Semmivel nem vagy különb nála plusz te úgy viselkedsz hallod mint egy debil 14 éves kis csitri. Mi ez a játszmázás? Azt hiszed neked megnyílt? Hagyjad már magad. Mindenkinek bemesél valamit mint neked is és látszólag totál elhitted. Ekkora két barmot ritkán látott az ég....milyen igazságot akarsz neki megírni? Hazudgáltál neki te is össze vissza még is miért kéne elhinnie bármit is amit mondassz? Inkább süllyedj el hogy 24 éves létedre egy marék molylepke eszed van. Normálisan pasizni se tudsz.
2023. máj. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!