Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én buta liba most mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én buta liba most mindent elrontottam? (szappanoperába illő sztori,csak akkor olvasd el ha tényleg segíteni akarsz)

Figyelt kérdés

Sajnos nem egy latin szappanopera forgatókönyve. Ez a masszív valóság gyerekek.

Ez történik akkor amikor két lelkisérült egoista hülye gyerek találkozik egymással.



Kommentbe fog csak kiférni a komplett sztori.


Nem akarom túlbonyolítani,adott egy nő 24 éves fiatal nő (én) aki már menekül az őt túlidealizáló férfiak elől, mert az attraktív külső miatt a férfiak egy szexkultúszt emelték köré, amit ez a buta lány (igen,én) még meg is tolt azzal hogy korábban fehérneműmodellkedett és olyan szexis ruhákat vett fel amik igencsak kiemelték az adottságokat.

Miután elege lett ebből abbahagyta, ekkor megismeredett egy lelkisérült nőcsábásszal aki egy drága sportautóval és nőkkel próbálja elnyomni a sebzett szívét, azt hogy a volt barátnője akit nagyon nagyon szeretett átverte, még a mai napig szereti ezt a lányt de ezt elfojtja magában miközben nőzik, minden nőt átver-kihasznál, egész háreme van.



#szerelem #toxikus szerelem
2023. máj. 23. 15:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezt rossz volt végig olvasni, szerintem a legtöbbet a gyakoris válaszolók sérültek ebben, akik végig szenvedték a sztorit.

Elképesztően gyerekesek és felszínesek vagytok mind a ketten. Ezek a gyerekes játszmázások, insta sztorik stb tisztára mint a dedóban. Ez olyan 15 évesen még elmegy, de a te korodban. Egyedül a lányod sajnálom amúgy

2023. máj. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Én elég hülye voltam húszas éveim elején, tipikus plázapics@ voltam, de még nem értél el addig, hogy gyereked van, morogtam magamban, hogy miért írnak ide 16 évesek. Ez a játszmázás, exes meg bugyi hiányos kamu instastory, ez mi ez? Tessék már felnőni! Egy pasi sem fog így komolyan venni. Hát úgy viselkedsz mint egy buggyant tini, aki titokban meghúzta a szülei vodkás üvegét és hülyére itta magát. Totál nem bántásból írom, de ne maaar.
2023. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Már végigolvasni is unalmas volt a sztorit, azt hittem sose lesz vége. :(

"Volt egy sejtésem hogy a napokban vissza fog menni ahhoz a pincsi nőhöz akit mondtam hogy csak arra tartja szegényt hogy gyógyítgassa a sebeit."

Mivel pincsibb az a lány, mint te? Ha már a pszichológia vizsgáddal büszkélkedsz, lehetne benned annyi emberség, hogy nem szólod le a többi nőt a történetben, akiket nem is ismersz.

2023. máj. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Amikor olvastam, hogy kislányod van, azt hittem felelős felnőtt nő vagy, de olvasva ezt az idiótaságot tőled, valószínűleg a pici lányod felnőttebb, mint te vagy.

Megdöbbentett, hogy életmentő műtétje volt a kicsi lányodnak és te közben is pasizol és képes vagy ezt követően kiírni ide ezt a történetet, hogy magadat sajnáltasd, ahelyett, hogy az egyetlen valóban fontos személlyel foglalkoznál az életedben: nem, nem magaddal, a kicsi lányoddal, akit az önsajnálat közben majdnem elvesztettél. Szégyelld magad! :(((

2023. máj. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Le a kalappal mindenki előtt aki végig tudta olvasni ezt a 800 részes szappanoperát, én félúton feladtam a küzdelmet.
2023. máj. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
😅😅😅😅😅😅
2023. szept. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Hú de meg fog szívatni ez a pasi téged. Nem tudtam végigolvasni csak az elejet, de te totál bekajáltad amivel etet minden nőt. Igen, biztos te leszel a kivétel, a királynő, akinek megnyílik ennek a casanovának a "sebzett szíve". Totál hülyére vesz, vedd már észre, azt mondja amit hallani akarsz, te meg a többi tyúk.
2023. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Lett azóta valami?
2023. nov. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy a kislányod azóta jól van!
2023. nov. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!