Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire normális, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy egy volt randipartnerem 1 év után is nagyon hiányzik, pedig csak párszor találkoztunk?

Figyelt kérdés

kicsit több mint egy éve megismertem egy leányzót, kb 3 hétig beszélgettünk, közben párszor találkoztunk, randiztunk, nagyon szépen indult, és alakult, aztán sajnos nagyon gyorsan félresiklott és végetért.


Előtte is volt pár komolyabb kapcsolatom, és persze azóta is ismerkedem, keresném az igazit, volt jó pár randim, voltak olyanok is amik komolyabbnak indultak, de egyiknél se éreztem azt a bizonyos, "nah, Ő az igazi" érzést, és azóta is nagyon hiányzik, az az ember akivel csak párszor találkoztam. 30F



2023. jún. 4. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális, nekem is volt olyan személy akivel csak keveset beszéltem és mégis annyira szimpatikus és megértő volt, hogy hiányzik a társasága.
2023. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Bocs, de ha nem lett belőle több, akkor nem ő az igazi...
2023. jún. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tudni mi siklott félre?
2023. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es ekkora hulyeseget

Min siklott felre?

2023. jún. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elhívhatnád megint randizni. Most már úgy sincs mit veszíteni. Csak most figyelj arra, ami akkoriban félresiklott.
2023. jún. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, mi siklott félre, mert ha amúgy volt kölcsönös vonzalom, és nem történt semmi olyan, ami egyértelmű red flag, akkor 1 év után érdemes lehet újra is próbálni. De ehhez több részlet kell, hogy ezt meg lehessen mondani
2023. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!