Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak még normális férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális férfiak manapság? Eddig egyre rosszabb a tapasztalatom sajnos, de nem adtam fel, bízom benne hogy kapok pozitív megerősítéseket.

Figyelt kérdés

2023. jún. 5. 22:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%
Vannak igen. Csak nincs rájuk kereslet. A nőknek a relatív idióták kellenek.
2023. jún. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
53%

11 nem igaz. Nagyon kevés a normális, úgyhogy ha épp egyedülállóvá válik, azonnal repülnek rá a nők.

A nők élelmesek, és jól kiszagolják, ha valaki normális vagy akár kevésbé hülye, mint a többi.

Nagy a verseny. Főleg a 30-40-es korosztályban. Na ott van a lehető legkevesebb vállalható pasi.

2023. jún. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
72%

12. Jaj már ez a baromság. Akkor ne lenne az ezer kérdés, válasz, sírás-rívás arról nőktől, hogy milyen szar férfival vannak együtt. A nőknek nincs személyiség detektora ugyanúgy, mint a férfiaknak sem! A nők is agyatlanul rárepülnek rengetegszer a nekik tetsző jól kinéző férfira, aki egy ideig az elején el tudja palástolni a negatív tulajdonságait. Vagy sokszor még annyira nem is kell neki, mert a nők ugyanúgy nem veszik észre a red flageket, ha nagyon vonzó nekik a pasi.


Most ennek mi értelme tényleg, hogy felszopkodod itt a nőket és akkor felpontoznak téged 100%-ra, mert simogatod a lelkület, de közben meg nem az igazságot/valóságot mondtad el? Az igazságot kell kimondani, amit a legtöbben nem szeretnének hallani, mert rosszul esik nekik.

2023. jún. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
62%

Vannak normális férfiak. Csak a legtöbb nőnek nem a normális kell, hanem a tökéletes.

Így a negyvenes éveim közepén azt látom, hogy az a férfi, aki normális személyiségű, kinézetű és jó egzisztenciája van, pillanatok alatt talál nőt. Ez minden életkorra igaz, de minél idősebb, annál inkább. Ez a tökéletes férfi nektek.

A legtöbb normális férfi viszont valahol hibádzik: ha jól megy neki, akkor csámpás, vagy van valami hülyesége, ha jól néz ki, akkor csóró és a szüleinél lakik, ha jó ember, akkor csóró, vagy csámpás.

2023. jún. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
63%
Minimum dupla annyi, inkább 10 szer annyi , mint normális nő.
2023. jún. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
51%
Biztos vannak, de férfiként mondom, hogy sok olyan nő van, akivel nem mernék hosszútávra tervezni. Ők elvárják a biztonságot, de mellettük az embernek nincs biztonságérzete, így én például nem merném rábízni az életem.
2023. jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, kinek mi a normális, az én környezetemben van 4-5 haverom is, akik hagyományos értékrenddel, átlagfizuval, saját egzisztenciával, nem találtak maguknak párt 40re sem.
2023. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem ismered igazán az embereket.. aki többször fut bele a majdnem ugyan olyan tipusokba ott nem a másik félnél van a gond. Nézz önmagadba .
2023. jún. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
54%

13 én csak azt mondtam, hogy nagyon kevés a vállalható férfi, és arra a kevésre rögtön rárepülnek a nők.

Nyilván egy csomó hülyének is van párja, hiszen ha csak a normálisaknak lenne, kihalnánk.

A 70% hülye, de ők is kapcsolatban vannak. Viszont a jókat elkapkodják.

A nőkre már ugyanez nem igaz.

Rengeteg egyedülálló nőt ismerek, akivel nincs gond, csak épp nem talál magához méltó férfit, akire felnézhet, akit tisztelhet.

Ez a szomorú valóság, hiába vergődtök.

2023. jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
70%

19. A férfiak és a nők egyformák, csak a nőknek sokkal magasabbak/a férfiaknak alacsonyabbak az elvárásaik pl. a külsőt tekintve. A férfi ne legyen alacsony, a nőnek mindegy a magassága. A férfi ne kopaszodjon, a nők nem kopaszodnak. A férfi legyen sportos, izmos, erős alkatú, a nő csak ne legyen kövér. Sok alapból nem kövér férfi csak azért jár edzőterembe, hogy legyen esélye egy nem kövér párt találni.


Meg lehet nyomatni ezt a baromságot, hogy a nőknek is ugyanannyi elvárásnak kell megfelelni, meg hogy a férfiak is csak a szép, vékony, fiatal nőket nézik, de aztán mégis ha egy átlagos kinézetű középkorú nő felmegy társkeresőre, akkor ezerszer több lehetősége van, ezerszer több ajánlatot kap mind komoly, mind alkalmi kapcsolatra, mint egy hasonló kategóriájú férfi.

2023. jún. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!