Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha így cselekednék az csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így cselekednék az csak sikeres érzelmi manipuláció lenne vagy, pedig igazi vonzalom?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit kedvelek és ha akartam volna lehetetett volna köztük valami,mert látszott, hogy bejövök neki, csak éppen megvoltam zuhanva lelkileg akkor ezért nem vágytam kapcsolatra. Után össze jött egy sráccal akivel nemrég szakított mert a srác megcsalta, és tökre maga alatt van de azért amíg a sráccal volt 3hónapig látszott, hogy még bejövök neki. Ha most rámozdulnék sikeresen akkor az azt jelenti, hogy tényleg vonzónak talál, vagy csak azt, hogy kihasználtam az érzelmileg labilis állapotát?

2023. aug. 11. 01:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Légy résen a rés készen
2023. aug. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kihasználás történne. Adj neki időt, hogy kiheverje az exet.
2023. aug. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En megprobalnam, aki mer ah nyer+ tetszel neki
2023. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!