Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Abban a korszakodban, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban a korszakodban, amikor csak szexet akartál az emberektől, volt egy személy a szívedben, akin nem voltál túl?

Figyelt kérdés
Szavaznátok?

2023. aug. 16. 01:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

"De, azt állítani (amit fentebb páran meg is tettek), hogy ez nem lehet csak egy korszak, egyszerűen nevetséges."


Te figyelj már, senki nem állított ilyet.

2023. aug. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

#11: Aham...


"Ez egy korszak?"

"Én is kételkedem benne, hogy ez egy korszak."

2023. aug. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

#10: Figyelj, tényleg nem értem mi a problémád, még egyet is értünk. Most neked miért fáj az, hogy sokan - a legtöbben álszentek is ráadásul, szal nem lepődnék meg rajta, ha a többségnek ez a véleménye, annak ellenére, hogy ő is ezt csinálta - nem bíznak meg egy olyan emberben, aki mindenfajta érzelem vagy komoly kapcsolati szándék nélkül szexelt ki tudja hány emberrel.


Mi garancia van rá, hogy a jövőben nem fog megint? Mi garantálja, hogy nem hagy el vagy csal meg? Van egyáltalán érdemleges tapasztalata párkapcsolatok terén? Nemi betegségek? Kötődési problémák? Szerintem teljesen érthető ez a reakció, ráadásul senki nem is írta, hogy ez nem lehet egy korszak.

2023. aug. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nem. Csak az volt/van még most is bennem, hogy én egy komoly kapcsolat mindenféle velejárójából nem kérek, a szexet leszámítva kb. az összes többi számomra nyűg, teher. Pont ezért nem zavar az sem, ha a kiszemelt nős vagy kapcsolatban él; eszemben sem lenne "lenyúlni", éldegéljen csak szépen a feleségével vagy párjával, én csupán a jóra tartanék igényt a vele való kapcsolódásból, az összes többi szarságot kihagynám, köszönöm.
2023. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
#14: És ezt most ennyire nagyon muszáj volt mindenkivel megosztanod?🤣 Azt amúgy kétlem, hogy nem zavar, máskülönben minek hangoztatnád ezt pont ezen az oldalon? Már a példa amit felhoztál, nagyon beszédes, legalább legyen az a fajta aki egyedülálló, jóképű és népszerű a nők körében. Azokkal általában jó a szex a tapasztaltság miatt, az a típus amit felhoztál az nem feltétlenül ilyen🤣🤦.
2023. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
10, olyan emberrel, aki iránt nem táplálok érzelmeket, igen, kb olyan. (9 voltam)
2023. aug. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Az én kérdésemben - "ez egy korszak?" - nem azon volt a hangsúly, amit magára vett a válaszoló, hanem hogy ez egy korszak, ami szükségszerűen megtörténik mindenkivel, mint pl a pubertás?
2023. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

15: "legalább legyen az a fajta aki egyedülálló, jóképű és népszerű a nők körében"

Aha, hát nekem ilyenre esélyem sincs, buktam a genetikai lottón. Koromból kifolyólag (30+) is valószínűbb, hogy a kiszemelt foglalt. Mondjuk emiatt a tapasztaltság esetükben is adott, és ez egyébként valóban nem elhanyagolható szempont. Meg aztán közöttük is akadnak (az én mércém szerint) egész jó férfiak, a nős/kapcsolatban élő nem egyenlő automatikusan azzal, hogy nálam alacsonyabb, elhízott, megkopaszodott, fogatlan 50-es.

2023. aug. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Hogy ez egy korszak-e, az szerintem egész jól kiolvasható a szavazati arányból, de nyilván minèl többen szavaznak, annál biztosabban lehet következtetni.


A korszakot nem úgy értem, hogy törvényszerűen mindenki átesik rajta, de vannak élethelyzetek, amik törvényszerűen kiválthatják, szerelmi csalódás, válás, amikor az ember még nem tud kötődni máshoz, stb...


Azt gondolom, aki azt vàlaszolta, hogy volt valaki a szívében, azzal azt is megválaszolta, hogy nála ez egy korszak volt egy csalódás miatt. Ezzel azt is megválaszolta, hogy aki a szívében volt, azzal nem csak szexet akart volna. Tehát azokkal akart csak szexet, akik iránt nem érzett semmit. Meg lehet nézni, hogy a férfiak is milyen arányban szavaztak arra, hogy foglalt volt a szívük.

Ezért felesleges abban reménykedni, hogy a szextől szerelmesek lesznek az eleve csak szexkapcsolatot kezdeményezők, mert foglalt a szívük. A szamárral szexelnek a ló helyett.

Nők is, férfiak is.

Ez többnyire nem egy embertípus, aki mindenkitől csak szexet akar, hanem egy szerelmes ember, aki nem lehet azzal, akivel szeretne.

Különben más szavazatok születtek volna.


Egyébkènt vannak korszakok az ember életében, amiről fogalma sincs, hogy el fog jönni.

19 évesen még szűzen akartam férjhez menni ahhoz, akivel örök hűségben boldogságban 100 évig fogok élni, merthogy ő a másik felem és nincs több.

Most már tudom, hogy szerencsére nincs olyan, hogy egyetlen lehetséges Igazi. Volt szexkapcsolatos korszakom egy csalódás után 40 fölött, amikor én akartam csak szexet mindenkitől. De én nő vagyok, a nő többsége csak akkor megy bele csak szexbe, ha szerelmi csalódás miatt nem tud kötődni, tehát azzal szexel, akit nem szeret vagy szerelmes az illetőbe és belemegy csak szexbe, ha több nem lehet is.

Férfiaknál jobban gondolnám, hogy a mindennapi betevő szex miatt ráfanyalodnak sok mindenkire anélkül is, hogy lenne valaki a szívükben, de a szavazatok alapján a többség itt is azt válaszolta, hogy amikor csak szexre hajtottak, foglalt volt a szívük.

Biztos vagyok benne, hogy a legnagyobb szoknyavadásznak is van az a Nő, akit nem csalna meg soha és azonnal feleségül venné, ha tehetné.

2023. aug. 16. 17:16
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

16 emberről beszélsz, az azért nem reprezentatív. Mindannyiunknak minimum dupla ennyi osztálytársa volt.


Szerintem (szerintem!) aki képes egy korszakban "nem érezni", annak máskor is lesz olyan korszaka, amikor nem érez. Nem hiszek abban, hogy ezt valami kiváltja, ez kb a bántalmazók védekezése.

2023. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!