Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Abban a korszakodban, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban a korszakodban, amikor csak szexet akartál az emberektől, volt egy személy a szívedben, akin nem voltál túl?

Figyelt kérdés
Szavaznátok?

2023. aug. 16. 01:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
#19: Na de nem az volt a kérdésed, hogy ez most egy embertípus-e vagy nem. Én biztosan nem hoznám összefüggésbe a szerelemmel. Most ha elolvasod a kérdésedet, akkor rá kellene jönnöd, hogy lehet egy csomó ember meg sem nyitotta ezt a kérdést, mivel eleve kizártad őket, hiszen abban a korszakában nem volt akkor senki sem a szívében. Bocsi, de én ezek alapján nem jelenteném azt ki, hogy többnyire szerelmes embereknek van ilyen korszaka, csak nem lehetnek együtt az illetővel.
2023. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Miért zártam ki? Ott van az a válasz is, hogy nem volt senki a szívében. Biztos vagyok benne, hogy van ilyen is, volt aki szavazott is rá.
2023. aug. 16. 17:43
 23/26 anonim ***** válasza:

#22: Ezért:

"Most ha elolvasod a kérdésedet, akkor rá kellene jönnöd, hogy lehet egy csomó ember meg sem nyitotta ezt a kérdést"


Meg amúgy ahogy itt már írta valaki ez közel sem elég ember ahhoz, hogy ezt meglehessen mondani, számolni is kellene torzítással is, mivel ez a Gyk, nem valami random ember az utcán.

2023. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Az valóban torzíthat, hogy nagy valószínűséggel nincsenek is jelen a gyakori kérdések szex rovatában azok a személyek, akik gátlások és érzelmek nélkül élik a rendkívül aktív szexuális életüket.

Én legalábbis nem itt lógtam, amikor rendszeresen szexeltem.

2023. aug. 16. 19:26
 25/26 anonim ***** válasza:

12: Te nem tudsz magyarul?


Te:

"De, azt állítani (amit fentebb páran meg is tettek), hogy ez nem lehet csak egy korszak, egyszerűen nevetséges."



Ő:

"Ez egy korszak?"


Ez egy állítás?

Ez egy kérdés.


Én:

"Én is kételkedem benne, hogy ez egy korszak."


Ez egy állítás, hogy ez nem lehet egy korszak?


Bocsánat, de a 70-es években kiscsoportból középsőbe nem engedték át azt, akinek ilyen szintű értelmi képessége volt...

Hány osztályt végeztél?...

Pisa-teszt hogy sikerült?

2023. aug. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

20.


Jó. Szerintem ez egy szenvedélybetegség.

(Szexfüggőségnek hívják.)


Nem mindenki szenvedélybeteg.


Aki pedig az, annak se mindnek van EZ a fajta betegsége.

2023. aug. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!