Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg szeretnék keresni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szeretnék keresni valakit akivel szerintem nagyon elcsúszott a kommunikáció és lényegében meg akarom neki mondani, hogy érzek valamit. Mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Ráadásul én vagyok a nő. Sose csináltam ilyet, de nem bírom kiverni a fejemből. Azt érzem marhára elcsúszott köztünk a kommunikáció, ott akkor sok minden nem is tudatosult bennem, nagyon hülyén viselkedtem. Ő is eléggé. Sose voltunk egy pár és nem tudom lehetnénk-e valaha, de azt érzem ha nem mondom el neki mit gondolok, akkor abba belebolondulok. Utaznom is kéne, de az se érdekel.


Nagyon hülyén váltunk el egymástól, lehet látni se akar vagy azt hiszi én nem akarnám látni (joggal hihetné). Hülyék voltunk szerintem mindketten, de bánnám ha nem öntenék tiszta vizet a pohárba és simán lehet, hogy pofára esek, de ez az őrlődés ezerszer rosszabb.


Írnék neki, hogy találkozzunk, de egyszerűen nem tudom mit írhatnék konkrétan, félek is kicsit. Mit írhatnék?


2023. aug. 23. 13:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
Ha le vagy tiltva sehogy.
2023. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Mostanában én is gondolok egy olyan személyre, akivel ugyanígy, tehát "sehogyan" sem váltunk el. Soha nem beszéltük meg ezt, én meg úgy érzem, pont emiatt nem tudom elengedni magamban a dolgot. Az én lelkemen is könnyítene egy ilyen beszélgetés, viszont ő tuti látni sem akar.


Megkeresni biztosan nem fogom, mert már értelme úgymond nincs, hiszen valószínűleg el is fogok költözni onnan, ahová az ő emléke köt.


Kérdező, mit lehet még tudni a "kapcsolatotokról"?

Hogyan ismerkedtetek meg? Ő miként jelezte azt, hogy esetleg többet jelentesz számára?

2023. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok letiltva, online nem is beszéltünk még soha.
2023. aug. 23. 13:50
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Több infót. Milyen viszony volt közöttetek? Miért váltatok el haragban? Mióta nem beszéltek?
2023. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem szeretném nagyon itt leírni részletesen.
2023. aug. 23. 13:50
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Anélkül nehéz lesz tanácsot adni. Mert így nem tudjuk a részleteket.
2023. aug. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
De ha fontos neked nagyon én megpróbálnám. Max nemet mondd, vagy épp vissza se jelez. Akkor azt el kell fogadni. De ott az 50% esély hogy nyitott lesz rád .
2023. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Mit írjál?

"Azt érzem ha nem mondom el neki mit gondolok, akkor abba belebolondulok."

Írd le neki, amit gondolsz, érzel, aztán túl vagy rajta, és vagy reagál, vagy nem.

2023. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy letiltva, akkor kérj elnézést és ha vevő rá talizzatok.
2023. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Mióta nem beszéltetek? Voltatok bármilyen kapcsolatban? Lefeküdtetek?

Biztos hogy nincs most kapcsolata, netán felesége?

Így nehéz tanácsot adni, mert tényleg nem mindegy hogy ez egy plátói szerelem volt 2 hónapja, vagy 5 éve háromszor szexeltetek.

2023. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!